Skocz do zawartości
Nerwica.com

Strach nocny


wiktor.krasnicki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam 13 lat i w moim towarzystwie powstała moda na straszenie się. Wszelkie bzdury związane ze Slenderem i innymi zjawami są teraz na topie, a ja jestem na takie rzeczy bardzo wrażliwy. Zawsze bałem się horrorów i przez całe życie obejrzałem chyba jeden. Mój problem polega na tym, że cały czas męczy mnie myśl o takich rzeczach. W ciągu dnia nie mam z tym problemu, nawet śmieję się sam z siebie. Problem pojawia się w ciągu nocy, najczęściej przy wyłączonych światłach. Wtedy dostaję prawdziwego strachu, gdyż czuję, że "coś" stoi obok mnie. Najmniejszy szmer powoduje u mnie strach, przez co nie mogę spać w nocy. Zauważyłem, że zajęcie się czymś powoduje u mnie zapomnienie po kilku minutach. Wystarczą dwie piosenki, a ja potrafię o wszystkim zapomnieć... Czasem pomaga mi to zasnąć, jednak w większości przypadków lęk powraca... Jak mogę zwalczyć ten problem? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiktor.krasnicki, nie ogladaj horrorów,nie dawaj się wciągac w takie straszenie to bez sensu samemu się nakrecać.Zacznij skupiać sie na pozytywnych rzeczach na tym co lubisz ,masz pasje hobby zajmij sie tym a z czasem lęki miną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×