Skocz do zawartości
Nerwica.com

Różnica wieku i wzrostu między partnerami.


korpus84

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wieku,myślę że te +/- 5 lat nie będzie złe,z tym że kobiety czasem wolą starszych (nie,nie wierzę w brednie że 20 latka poleciała na 45 letniego pryka na jego "osobowość",albo że stworzy z nim "zdrowy związek",zwłaszcza gdy ona przy 30,on stary pryk 55,powodzeenia )

Co do wzrostu,to chyba aż takiej roli nie gra,choć trochę dziwnie to wygląda jeśli między kobitą a facetem jest 25-30 cm różnicy wzwyż...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wieku,myślę że te +/- 5 lat nie będzie złe,z tym że kobiety czasem wolą starszych (nie,nie wierzę w brednie że 20 latka poleciała na 45 letniego pryka na jego "osobowość",albo że stworzy z nim "zdrowy związek",zwłaszcza gdy ona przy 30,on stary pryk 55,powodzeenia )

Co do wzrostu,to chyba aż takiej roli nie gra,choć trochę dziwnie to wygląda jeśli między kobitą a facetem jest 25-30 cm różnicy wzwyż...

 

to zależy od zadbania i genów :D niekiedy 45-latek lub 45-latka wygląda bardzo młodo, a 25-latka lub 25-latek moga być zaniedbani. wydaje mi się, że w wieku 28/30+ nawet znaczna różnica wieku nie ma tak dużego znaczenia. Natomiast ze sceptycyzmem patrzyłabym na związki starszych osób z takimi w wieku 20-23 lat, bo to wiek eksperymentów, uczenia się życia, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo że stworzy z nim "zdrowy związek",zwłaszcza gdy ona przy 30,on stary pryk 55,powodzeenia )

To zes mi pocisnal :D Ciekawe na co u mnie Mush polecial... co prawda az takiej roznicy wieku miedzy nami nie ma ale jednak tez spora. Mnie sie nasz zwiazek wydaje zdrowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcyjna91, mam podobne zdanie.

Ok ja uważam, że taka różnica do 7 lat ale lepiej by to facet był starszy niż na odwrót bo dla mnie to trochę dziwne jest chłopak 20 z kobietą po 40. No jakoś takie matkowanie takie a poza tym facet koło 30 to dziecko chce mieć a taka kobieta przechodzi menopauzę. Łapiccy to w ogóle kosmos. On w wieku dziadka. Nie no niedobrze się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie kobieta to może być starsza od faceta do 5 lat bo tej różnicy nie widać a potem taki chłopak wychodzi i słyszy, ze przyszedł z matką :?

Tak samo uważam, ze facet powinien być wyższy od kobiety albo przynajmniej równy z nią bo to tak dziko jak dziewczyna jest wieksza od chłopaka. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a poza tym facet koło 30 to dziecko chce mieć a taka kobieta przechodzi menopauzę.

i jedno i drugie to kwestia indywidualna. Moj dzieci miec nie chce a ja jeszcze nie mam objawow menopauzy :D

 

-- 15 paź 2013, 19:33 --

 

Kestrel, Mush ma chyba 29 ;)

 

33 ..jak mowil ze 29 to sie odmlodzil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zima, bylam zona starszego od siebie. Niestety jedynie rocznikowo bo z dojrzaloscia nie mialo to nic wspolnego. Teraz mam mlodszego partnera a nikt w zyciu sie o mnie tak nie troszczyl i nie dawal takiego poczucia bezpieczenstwa jak on. Wiec z tym matkoaniem to mit. Dziecko juz mialam i potrzebowalam mezczyzny a nie nastepnego dzieciaka

 

-- 15 paź 2013, 19:38 --

 

Skoro masz córkę dorosłą to podziwiam za odwagę bo na Twoim miejscu nie wytrzymałabym presji otoczenia.

 

Moje dziecko bez problemu zaakceptowalo moja decyzje. A ciostki i sasiadow mam w nosie. Zreszta po 5 latach juz sie do nas przyzwyczaili. A od mojego taty ciagle slysze jak to mam dobrze z Mushem. Bo mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, no Ty lecisz na osiemnastki :D

 

khaleesi, ja nie wiem co bedzie za miesiac a Ty mnie pytasz o 15 lat :D W ogole sie nad tym nie zastanawiam. Moze sie odkocham i wyjde za szejka arabskiego albo wyjade do Tybetu i bede medytowac. Zycie nauczylo mnie z enic nie jest na zawsxe wiec ciesze sie tym co mam teraz. Zreszta skoro teraz mu sie podobam to i za 15 lat bede bo juz sie az tak duzo nie zmienie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×