Skocz do zawartości
Nerwica.com

przeszlosc dziewczyny


maurer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem się podzielić moim problemem tutaj dlatego, że nie mam z kim o tym porozmawiac, a bardzo potrzebuje porady...

przejdzmy wiec do sedna.. jestem z dziewczyna od kilku miesiecy kocham ja wiem, ze ona mnie tez odkad jestesmy ze soba widze jak bardzo sie zmienila jestem pewien ze towarzystwo w jakim wczesniej sie obracala mialo na nia bardzo zly wplyw.. przynajmniej raz w miesiacu dowiaduje sie od ktoregos z moich kolegow jak to pieknie wygladalo jak uprawial z nia seks oralny... wiem ze to jest przeszlosc staram sie o tym nie myslec ale gdy dowiaduje sie czegos takiego serce mi sie kraje, placze, nie wiem co ze soba zrobic... to wszystko dzialo sie zanim wszedlem z nia w zwiazek ale to naprawde nie daje mi spokoju.. kocham ja nie wyobrazam sobie ze moglibysmy skonczyc ten zwiazek... nie wiem co robic..

 

wlasnie wczoraj sie dowiedzialem ze jeden z moich dobrych kumpli tez to z nia robil i przyslowiowo potraktowal ja przy tym jak szmate.. ja mam to co chwile przed oczami nie moglem w nocy zasnac... nie chce nic jej mowic bo ona bardzo zaluje tego co robila wczesniej i nieraz przy mnie przez to plakala nie chce jej wiec sprawiac przykrosci... to dobra dziewczyna, madra wpadla tylko w nieodpowiednie towarzystwo (alkohol, narkotyki) ja ją z tego wyrwałem ale ciagle nie daje mi to spokoju...

 

z gory przepraszam za niespojnosc tekstu ale jestem w takim stanie ze ciezko mi napisac cos konstruktywnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz noo przyznala mi sie do tych rzeczy i w wiekszosci to nie sa pomowienia.. a co do bicia no mam ochote ich wszystkich pozabijac i obiecalem sobie ze jesli ktos jeszcze raz cos takiego powie dostaje w twarz bez zastanowienia

 

 

i wiesz co dzieki wielkie ze sie wypowiedziales jakos to mnie podnioslo na duchu naprawde szczere dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bicie kogoś uważam za poniżanie się....szkoda mojego zdrowia i czasu....ja bym najnormalniej w świecie odcięła się od takich "zacnych kumpli" co to na każdym kroku przypominają co kto komu i gdzie robił.......mogą nie wierzyć w to, że dziewczyna się zmieni ale z szacunku do ciebie powinni powstrzymać takie uwagi....

 

 

 

 

Ps. Tak od tematu. Radziłabym poprosić dziewczynę, żeby zrobiła sobie testy na HIV. Dla przezorności.... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh.. no mieszkamy w malej miejscowosci.. odciąłem się od tych ludzi najbardziej jak tylko się da wiec to wyglada tak ze albo siedze w domu albo jestem z nia :) obiecalem jej i sobie ze jak juz naprawde bedziemy pewni siebie to uzbieramy te pieniadze i wyniesiemy sie stad :)

 

 

tak wiem jestem idiota.. jestem czlowiekiem ktory dusi bardzo w sobie emocje jedyne co potrafilem zrobic to spuscic glowe i sobie pojsc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maurer

Spróbuj The Work, o którym napisałem posta w dziale medycyna niekonwencjonalna, może i wyglada to niewinnie, ale ludzie piszą, że czyni cuda, znalazłem tą metodę na forum o NLP (bardzo dużo ludzi się tym tam zajmuje), poczytaj o tym i "przepracuj swoje historie", to emocje powinny puścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie Ci doradzic nic apropos Twojej relacji z dziewczyna, ale zastanawia mnie cos innego. Mianowicie, ktos kto wali Ci prosto w twarz jak to bylo kiedy Twoja kobieta robila mu loda - nie jest Twoim przyjacielem. Jest to w moich oczach wyjatkowe swinstwo. Nie wiem czy mordobicie jest tutaj najlepsze, ale nalezy im sie przynajmniej kilka soczystych jobow. Trzymaj sie z dala od takich "kolegow".

 

Z drugiej strony - czy rzeczywiscie jestes jej pewny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok juz sprawdzam

 

 

DZIEKUJE wszystkim naprawde potrzebowalem porozmawiac z kims na ten temat ciesze sie ze sa na swiecie tacy ludzie jak wy :)

 

Maurer - jak by to powidzieć....

Nawiązując do filmu ,,PSY" - daj sobie spokój z tą Panią i znajdź kobietę dla której będziesz numer 1!!!!!!!!!!1

 

inaczej nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien ze jestem dla niej numerem 1 chodzi tylko o to ze mysli o jej przeszlosci bardzo mnie drecza:) odkad jestem z nia nie zrobila nic zlego nic co mogloby mnie do niej zrazic tu chodzi tylko o blokade w glowie.. a jak widac moi 'koledzy' raczej nie pomoga mi w odblokowaniu :)

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie potrafie Ci doradzic nic apropos Twojej relacji z dziewczyna, ale zastanawia mnie cos innego. Mianowicie, ktos kto wali Ci prosto w twarz jak to bylo kiedy Twoja kobieta robila mu loda - nie jest Twoim przyjacielem. Jest to w moich oczach wyjatkowe swinstwo. Nie wiem czy mordobicie jest tutaj najlepsze, ale nalezy im sie przynajmniej kilka soczystych jobow. Trzymaj sie z dala od takich "kolegow".

 

Z drugiej strony - czy rzeczywiscie jestes jej pewny ?

 

 

jestem jej zajebiscie pewny wiem ze sie bardzo zmienila :) robienie loda itd to rzeczy ktore dzialy sie przed naszym zwiazkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien ze jestem dla niej numerem 1 chodzi tylko o to ze mysli o jej przeszlosci bardzo mnie drecza:) odkad jestem z nia nie zrobila nic zlego nic co mogloby mnie do niej zrazic tu chodzi tylko o blokade w glowie.. a jak widac moi 'koledzy' raczej nie pomoga mi w odblokowaniu :)

 

hym,...... jak ufasz to ok:):):):):)

kobietom mozna ufać:):):)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz..jak dogadzala wszystkim na osiedlu..nie dziwota,że zalują :roll:

 

 

ZGADZAM SIE!!!!!!!!!!!!!!!!1

KUR......MAC....... jak Twoją babę miało ,,pół" osiedla to co Ty chcesz zrobić?

ok/.......udawaj że tak nie było a sex oralny to nic....

 

 

ma ktoś inne zdanie????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pewien ze jestem dla niej numerem 1 chodzi tylko o to ze mysli o jej przeszlosci bardzo mnie drecza:) odkad jestem z nia nie zrobila nic zlego nic co mogloby mnie do niej zrazic tu chodzi tylko o blokade w glowie.. a jak widac moi 'koledzy' raczej nie pomoga mi w odblokowaniu :)

 

Mozesz o tym nie wiedziec, moze to wyjsc za jakis czas, moze kiedys bedzie miala kryzys...

 

Chcesz zyc w takiej niepewnosci ? To bardzo ryzykowna lokata uczuc.

 

jestem jej zajebiscie pewny wiem ze sie bardzo zmienila :) robienie loda itd to rzeczy ktore dzialy sie przed naszym zwiazkiem.

 

no nie wiem... :roll:

 

the choice is up to you

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja też robiłam różne rzeczy w życiu, ale jestem zdania, że liczy się to co teraz i ewentualnie jutro a nie to co było wczoraj.

 

Czasu nie cofniesz, nie zmienisz biegu wydarzeń, nie zmienisz jej przeszłości. Skoro czujesz, że Cię kocha, to mimo wszystko nie skreślałabym kogoś tylko dlatego co robił kiedyś. Czy teaz też się tak zachowuje? Miałam kiedyś chłopaka, który również miał pół (duzego) miasta, ale dałam mu szansę. Jakiś czas bylismy razem.

 

A kumple? No cóż, być może mówią to z zazdrości... być może złośliwie, by Cię wkurzyć. Nie słuchaj tego. Cokolwiek mówią, wpuszzczaj jednym uchem i wypuszczaj drugim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz żeby przestało? Przeczytaj temat o The Work w dziale medycyna niekonwencjonalna, po czym zarejestruj się na forum nlp Polska, tam znajdziesz dokładne wskazówki co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×