Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrót nerwicy...


Iwona46

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam na imię Iwona i mam 34lata. Moja nerwica lękowa zaczęła się w wieku 19lat. Miałam ją dopóki nie zaszłam w ciążę w wieku 24lat. Mam syna który ma 10lat i przez ten okres nerwica ustąpiła, mogłam sama zostać w domu, jechać autobusem, iść do kościoła. Wszystko było normalne, aż do moja 2009roku, kiedy z powrotem nerwica powróciła. Z powrotem powrócił lęk, strach, nie chęć do wszystkiego. Byłam u lekarza, biorę tabletki. Zaczęłam z nią walczyć od początku. Myślę, że na dzień dzisiejszy jest lepiej, dlatego że nie miałam zielonego pojęcia,że ludzi choruje na tą paskudną chorobę. Siedziałam w domu i "weszłam" w internet, zobaczyłam ilu was jest w takim samym stanie jak ja :( . Może to zabrzmi podle,ale ucieszyłam się,że nie jestem sama. Dzięki waszym wypowiedziom jest mi lżej. Jest to moja pierwsza wypowiedź na forum. Chciałabym z wami rozmawiać i dzielić się swoimi problemami oraz także wysłuchać waszych.

Pozdrawiam was wszystkich serdecznie i życzę zdrowia... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez walcze z nerwica kilka lat, teraz juz 3 miesiace sie lecze i jest lepiej. Nerwica ma to do siebie ze powraca, ale wlasnie jedyne wyjscie to jest leczyc sie. WItam Cie serdecznie i cieplo i pisz z nami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×