Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cele i ich realizacja!


frustrated

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadlem na pomysl zeby zalozyc taki watek, mianowicie chodzi tu o to, ze zbieramy grupke ludzi, wyznaczamy sobie jakis cel i opisujemy droge do tego celu nawzajem sie przy tym motywujac ;) Np. ja mowie, ze w tym miesiacu pojde na silownie, bede trzymal diete i przytyje 4 kg czystych miesni :mrgreen:, w nastepnych postach opisuje jak mi idzie z realizacja tego co postanowilem :) chce zebrac grupe z 4-5 osob (a nawet wiecej jak chetni beda), ktore beda opisywac swoja droge do sukcesu i tak jak pisalem nawzajem sie motywowac.... znajdzie sie ktos chetny? Sorry jestem troszke pijany ale mysle ze taki temat ma sens.... mi np. latwiej przychodzi osiagniecie czegos jak widze ludzi, ktorzy tez sie staraja cos osiagnac i razem sie wspieramy :)

 

-- 10 wrz 2012, 22:04 --

 

dobra, podpilem sie dzisiaj, moze pieprze glupoty ale co tam... mam nadzieje ze ktos sie zglosi! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre! A przynajmniej mnie się pomysł podoba. Dość czczego gadania, a więcej czynów! :)

Mój plan to zdać semestr w zimie (a uczyć się muszę na bieżąco, więc motywacja będzie stale potrzebna).

A drugi to znaleźć jakąś przyjemną, dorywczą pracę i utrzymac się w niej dłużej niż w poprzednich.

pomysł przedni, kto następny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow 2 osoby chetne, myslalem ze nikt sie nie odezwie...

moim celem na dzis (zaczynam od celow krotkoterminowych :twisted:, pozniej beda jakies ktore musze wykonac w dluzszym czasie) jest rozwalenie wszystkich zadan z matmy rozszerzonej z dzialu planimetria z mojej ksiazki... na razie mam 0/15, wiec bedzie rzeznia :D miejmy nadzieje ze sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

matma rozjebana :P wczoraj nie dalem rady 15/15... polowe co najwyzej zrobilem ; D ale dzisiaj przysiadlem i wszystko poszlo, nawet z drugiej ksiazki :D

 

Moje cele to wstawanie o 7:30 i potem jakiś trening intelektu, tak żebym mógł spokojnie wracać na studia. Także ogólnie przygotowania do dalszej nauki, jakieś książki, gazety + ćwiczenia na umysł, np. szachy.

piekny cel! jestem z toba, moge grac w szachy i we wszystko co sprawia ze mozg pracuje! :D W tym kierunku chce isc wlasnie, musze zregenerowac umysl obciazony ciaglym piciem i porzadna depresja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

frustrated, gratuluję!

 

Ja dzisiaj rozwalałem chemię, bo muszę trochę chociaż nadrobić do października, żeby nie iść na zielono całkiem. I też się udało, z czego jestem zadowolony, bo po 2 latach przerwy to jakiś sukces jest. :)

 

Dążę do następnego celu - praca dorywcza, potrzebuję na gwałt forsy, więc muszę się gdzieś zahaczyć koniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×