Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam serdecznie


Szałwia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 22 lata, jestem z Wroclawia. Od 2 lat lecze sie na nerwice lekowa (wegetatywna), prawie 1,5 roku chodze do psychologa. Czesto zagladalam na to forum by poczuc ze nie jestem sama z tym co mi dolega, ze sa osoby ktore przechodza przez to samo. Na tym forum dostalam tez 2 lata temu namiary do przychodni gdzie sie lecze. Postanowilam sie w koncu zarejestrowac i zaczac pisac, mam nadzieje ze od czasu do czasu mi sie uda:). Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzę na terapię psychodynamiczną od listopada 2010. Wizyty mam raz w tygodniu chociaż bywa bardziej nieregularnie. Na początku strasznie ciężko było mi się otworzyć przed terapeutką, rozgrzebywać wszystko co mi się złego w życiu przydarzyło i czego się boję, długo zajęło zanim mogłam mówić bardziej otwarcie i swobodnie. Sporo się dowiedziałam o swoich uczuciach, relacjach w rodzinie i jak to na mnie wpłynęło. Terapia pomogła mi to zrozumieć. Gorzej z radzeniem sobie z objawami somatycznymi i napadami lęku, rozmawianie o przeszłości i uczuciach nie umożliwia mi tego zwalczyć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×