Skocz do zawartości
Nerwica.com

brak czasu


chybanerwica

Rekomendowane odpowiedzi

Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest mieć dzień zawalony jakimiś drobnostkami. Jak tak jest to czuję się zdrowy, a jak tylko chwila wolnego czasu się znajdzie to nawet nie potrafię odpocząć, bo znów jakieś chore jazdy się zaczynają. Zawsze mnie wkurza jak ludzie w pracy mówią jak to się cieszą na urlop itp. itd,. Ja osobiście mam inaczej, bo nie wiem co ze sobą zrobić, a podjęcie jakiejkolwiek decyzji odnośnie zajęcia jest cholernie trudne, bo co chwila zmieniam zdanie. Jak zacznę już coś robić to mam wrażenie, że sam siebie poganiam, bo ma być 'już' i 'teraz'. Nie znoszę czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam - teraz jest dla mnie taki czas, że muszę się uczyć do matury - i każdy dzień bez uczenia się wydaje mi się zniszczony, czuję stres, serce mi łomocze łatwo, łatwo wpadam w atak paniki. Lepiej zawsze mieć świadomość, że udało ci się zrobić coś pożytecznego dla siebie albo kogoś innego - nic nie robienie jest najgorszą rzeczą, jaką można robić, szczególnie w nerwicy, zawsze coś rób... Z jakimiś przerwami oczywiście, tylko nie za długich ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×