Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się niewarto Głuptas jesteś!

 

-- 04 lip 2012, 09:09 --

 

Proponuję spotkanie na 17.00 pod kontrastem w Gdyni, można zrobić spacerek do Sopotu :)

Nazywam się niewarto myślę że po obronie możesz przybyć na spotkanie! Będziemy świętować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guziku, a myślisz, że ja zdążę?

 

Najwyżej się spóźnisz. Ja też może się spóźnię.

 

-- 04 lip 2012, 09:54 --

 

jeśli w Gdyni to ja odpadam, a tak na przyszłość czy wszystkie te zloty odbywają się w Gdyni?

 

Czasem bywają w Sopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem bywają w Sopocie

Rozumiem, że w Gdańsku nigdy?

Coś tu słabo widzę sprawiedliwość, może nie należało wątków łączyć w 3miasto w takim razie tylko się w obrębie miast spotykać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kina iść w środy za pół ceny

o, kryptoreklama Orange, widzę:D

i też są kebaby i kawiarenki

to jest to co kafki lubią najbardziej :105:

No właśnie kawiarenki, a nie ciągle to piwsko i piwsko. Ileż można? (zapytała dda :mrgreen: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o, kryptoreklama Orange, widzę:D

orange jest w multikinie we wrzeszczu, ja mówię o krewetce w gdańsku.

 

-- 04 lip 2012, 10:52 --

 

to jest to co kafki lubią najbardziej :105:

No właśnie kawiarenki, a nie ciągle to piwsko i piwsko. Ileż można? (zapytała dda :mrgreen: )

 

to koniecznie musimy wyskoczyć na piwną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złoty środek dla wszystkich

tzn? w jakim sensie?

Pamiętaj, że nasz kolega i koleżanka dojeżdżają aż z półwyspu

znaczy kto?

ja mówię o krewetce w gdańsku.

to na chwilę obecną nie mają już tej promocji z tego co wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co proponujecie?

Pewnie wam się nie spodoba, ale ja to bym bardziej chciała pójść na kawkę i ciastko niż na piwo.

No, ale kebabem też nie pogardzę.

Mushroom udzielaj się, bo ty tu pewnie najlepiej lokale znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to następny zlot można zrobić w Gdańsku. Dla mnie to mega wyprawa bo muszę korzystać z różnych środków lokomocji ale ok, mogę się poświęcić. Teraz jednak proponuję: Gdynia, piątek, kontrast, 17.00 Komu pasuje?

 

-- 04 lip 2012, 11:14 --

 

Pewnie wam się nie spodoba, ale ja to bym bardziej chciała pójść na kawkę i ciastko niż na piwo.

 

Można skoczyć tam gdzie są zarówno kawy i ciastka jak i piwo :) Można się też przemieszczać!

 

W sumie ja w piątek będę w Gdańsku, więc jeśli będą chętni to możemy się tam spotkać. Myślę jednak że jeśli większość będzie za Gdynią i nie będzie gotowa przetransportować się do Gdańska to spotkanie można zrobić w Gdyni. W sumie chyba mało osób mieszka w centrum. Większość musi dojeżdżać z jakiś dalekich dzielnic, albo okolic. Jeśli ktoś mieszka w Gdańsku i ma blisko do skmki to nie jest to większy problem podjechać do Gdyni. Jeśli ktoś mieszka z dala od skmki (np. ja, Agasaya) to robi się problem, nie mówiąc o carlosie który musiałby spędzić pół dnia w pociągu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to na chwilę obecną nie mają już tej promocji z tego co wiem

a to cioty. Dobrze że jest jeszcze multi i alfa.

 

-- 04 lip 2012, 11:16 --

 

Mushroom udzielaj się, bo ty tu pewnie najlepiej lokale znasz.

Tyle że ja w ten piątek nie wiem czy dam radę się z wami spotkać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to cioty.

hahah, jej, ale mi ten komentarz humor poprawił :mrgreen: , no ja i chlopak_kafki mamy w pomarańczowej sieci więc korzystamy z tej drugiej promocji, więc bez różnicy; ale kolejki w środy są olbrzymie, zdecydowanie nie dla ludzi z fobiami;)

Guzik,

No to następny zlot można zrobić w Gdańsku.

No to do zobaczenia na następnym zlocie.

Dla mnie to mega wyprawa bo muszę korzystać z różnych środków lokomocji

A dla mnie to nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kafka tu chyba króluje większość, większości pasuje Gdynia to jest Gdynia. To tak jakby carlos nagle powiedział, do zobaczenia na następnym zlocie jak przyjedziecie do pucka. Jeśli ktoś ma wolę i moc to przybywa na spotkanie, jeśli nie - rezygnuje. Nie wiem jaki masz dostęp do komunikacji miejskiej, chciałam tylko napisać że mi jest zdecydowanie łatwiej transportować się do Gdyni niż Gdańska, dlatego proponuję Gdynię, tak jak Ty proponujesz Gdańsk. Ale jeśli większości będzie odpowiadać Gdańsk to pewnie podejmę trud transportu, na razie nie wiadomo komu co pasuje bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie - rezygnuje.

więc ja własnie rezygnuję

większości pasuje Gdynia to jest Gdynia.

Ale jeśli większości będzie odpowiadać Gdańsk to pewnie podejmę trud transportu

więc niech większość decyduje, mam prawo chyba coś swojego zaproponować, czy mam sie znów do Gdyni wlec, gdzie nie znam żadnego kąta, chodzić za wami jak pies, a ty znowu i tak znikniesz gdzieś z Marcinem? :mrgreen: A propos, u Carlosa własnie ostatnio byliśmy w Pucku:)

Więc dla odmiany proponuję Gdańsk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kafka Jakąś wrogość, albo pretensję wyczuwam. Oczywiście możesz zaproponować! Tak jak każdy może! Nie wiem o co chodzi z tym znikaniem. Myślę że nikogo tym nie skrzywdziłam, że przez jakieś 15 minut rozmawiałam z Marcinem na osobności. To była sytuacja wyjątkowa, nie mam takiego zwyczaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, daj spokój, wyrażam tylko swoje zdanie, absolutnie nie jestem wrogo do ciebie nastawiona.

No i oczywiście, że nikogo nie skrzywdziłaś. Tylko, że wszyscy już się zbierali żeby się przenieść w inne miejsce, więc zastanawialiśmy się gdzie się podzialiście, no i też martwiliśmy, bo znikliście bez uprzedzenia.

Nie mam żadnych pretensji, ale fajnie by było gdyby te zloty odbywały się w różnych miejscach. Była Gdynia, był Puck, to zaproponowałam Gdańsk. Jeśli będzie w Gdyni, to nie będę mogła przyjechac, ale jeśli większość będzie tak chciała, to przecież nie umrę od tego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×