Skocz do zawartości
Nerwica.com

Naprawde jest zle?


MACZETA!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem! Nie jest to smieszne!Chcialbym zostac psychopata lub morderca. Obracajac sie w roznych towarzystwach najbardziej z wszystkiego przypadla mi Maczeta!, ale tez nie wybrzydzam innymi bo mialem tez rozne akcje!, mialem z nia rozne przygody od odkrajania palcow dla ziomkow z gangu czy tez bieganiem za zulem ktory wyzwal mnie na pojedynek. Dreczy mnie to bardzo ale jak sie najebie lub nacpam to tak mam! Ludzie sie mnie boja wszystcy znajomi mi mowia zebym sie ogarna i sami sie boja mi to powiedziec w oczy bo moge im zajebac, ale takie jest prawo dzungli!!!. Od pewnego czasu mam nawet sny widze wszystko co zrobie w przyszlosci, nie wiem to jest straszne ale pare rzeczy z snow zdarzyly sie ostatnio. Najlepsze jest to że w ostatnim czasie mam marzenie/pomysl aby zabic kogos tak na serio, znajomego lub tez przyjaciela. Pare razy juz sie zdarzylo zabic jakies scierwo na ulicy lecz zastanawiam sie czy sprawi mi to wieksza przyjemnosc. W ostatnim czasie zaczelem nawet kopac groby aby ich zakopac (6miejscowe groby) Czy mylicie ze jestem psychopata czy kazdy tak robi? Czy da sie jakos to wyleczyc? pomozcie bo jesli nie wy to pojde i kogos zajebie jestescie moja ostatnia deska ratunku!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×