Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy warto się masturbować ? (jako rozładowanie napięcia)


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by nie było orgazm jest aktem fizjologicznym i nie ma co tu mieszac wiary badz niewiary w dogmaty religijne-ok 2 tyg po orgazmie spada poziom dopaminy i acetylocholiny (tak to sobie "wymysliła ewolucja i jest na to wiarygodne wytłumaczenie),jak ktos lubi byc rozleniwiony przez pewien czas to na krótką mete orgazm moze spełnic taką zachcianke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaczanov, Pewnie przecież to zło , dopiero po ślubie , nie wcześniej :P:lol:

 

z seksu powstają dzieci a co za tym idzie wszelkie tego konsekwencje. czyli np. choroby, samobójstwa, cierpienie, wojny, depresja, głód itp. itd ;) dlatego troglodyci nie powinni się mnożyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QueenForever, czyli lepiej chodzić z bolącymi jądrami i napalonym jak głupi, niż sobie "zwalić". W tym momencie ja kończę dyskusję, bo nie ma ona najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaczanov, masz strasznie uproszczone pojęcie rzeczywistości.

Np. za wojny nie są odpowiedzialni "troglodyci".

oczywiście, że rzeczywistość jest złożona, ale:

w skrócie mówiąc

egzystencja jest cierpieniem ponieważ

 

a) niemożliwe jest utrzymanie szczęścia w materialnym świecie, ponieważ wszystko podlega nieustannym zmianom, przemija i ostatecznie się rozpada

b) świat jest pełen cierpienia, chyba nie trzeba tłumaczyć

 

dlatego lepiej się nie rodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli twoja prawa ręka cię gorszy, odetnij ją i odrzuć od siebie, albowiem będzie pożyteczniej dla ciebie, że zginie jeden z członków twoich, niż żeby miało całe ciało twoje znaleźć się w piekle. Mat 5,30

 

PS: również chodzi o lewą ręka bo niektórzy interpretują dosłownie.

Oczywiście chodzi od odcięcie się od grzechu a nie od odcinania rąk. Czy jak kto woli ''członków''.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłęm, że tak banalny temat się rozwinie, szkoda tylko że każdy mówi co innego...

 

Ale ta masturbacja mi wadzi, bo tylko psuje sobie przyszły seks, ucząc się osiągania szybkiego orgazmu, kolejne uzależnienie, które do niczego dobrego nie doprowadzi.

Dawniej masturbowałem się niemal codziennie, aktualnie jedynie wtedy kiedy na prawdę mi się nudzi, od niedawna robię to może raz na 2 tygodnie, staram się by nie trwało

to dłużej niż 30 sekund, bo po co się nakręcać skoro realne kobiety są poza moim zasięgiem, z resztą nie lubię ich, za dużo krzywd mnie spotkało z ich strony,

jestem hetero a chciałbym być gejem :/ przynajmniej byśmy się w dupe pakowali co wieczór.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli twoja prawa ręka cię gorszy, odetnij ją i odrzuć od siebie, albowiem będzie pożyteczniej dla ciebie, że zginie jeden z członków twoich, niż żeby miało całe ciało twoje znaleźć się w piekle. Mat 5,30
Olaboga. u-narkozalamka.gif "Człowiekiem jestem; nic co ludzkie nie jest mi obce".
jestem hetero a chciałbym być gejem :/ przynajmniej byśmy się w dupe pakowali co wieczór.
:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×