Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy warto się masturbować ? (jako rozładowanie napięcia)


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś w autobusie byłam obmacywana przez faceta,byłam nastolatką i strasznie to przeżyłam.przyciągam takich facetów i często mi się to przytrafiało,blleeee :why:

 

Miałam taką samą sytuację w wieku 16 lat. Krzyknęłam na tego faceta (miał koło 30 lat) i głośno przeklnełam a nikt z pasażerów nie zwrócił większej uwagi... Wybiegłam na stację i zadzwoniłam po przyjaciółkę i jej chłopaka, żeby odprowadzili mnie do domu. Bałam się później jeździć komunikacją.

Poza tym spotkałam w swoim życiu 4 ekscybicjonistów. Nie znoszę zboków... Boję się takich osób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co? to w jaki sposob? myslami doprowadzasz sie do finalowego zakonczenia?:P

 

Chociaz wiem ze sa rozne sposoby :mrgreen:

Robię to tak, aby nie widzieć, ani nie czuć na innej części ciała, jak z mojego penisa wypływa sperma, bo to by był dla mnie obrzydliwy widok i obrzydliwe uczucie. Więcej szczegółów nie napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałam taką samą sytuację w wieku 16 lat. Krzyknęłam na tego faceta (miał koło 30 lat) i głośno przeklnełam a nikt z pasażerów nie zwrócił większej uwagi... Wybiegłam na stację i zadzwoniłam po przyjaciółkę i jej chłopaka, żeby odprowadzili mnie do domu. Bałam się później jeździć komunikacją.

Poza tym spotkałam w swoim życiu 4 ekscybicjonistów.

Bałaś się, i musieli Cie odprowadzać do domu, bo jakiś zjeb tarmosił frędzla w autobusie na Twoich oczach?

Nigdy nie zrozumiem kobiet 8)

Facetów też nie, ale w nich chyba nie ma nic do rozumienia.

:zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, ten zjeb nie masturbował się na moich oczach tylko w tłumie w autobusie zaczął się o mnie ocierać, a kiedy próbowałam się odsunąć włożył mi rękę w majtki. Miałam wtedy 16 lat. Chyba miałam prawo się bać? Krzyknęłam na niego i wybiegłam kiedy drzwi się otworzyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś facet zaczepił mnie i poprosił,czy mogę patrzeć jak on będzie się masturbował

Gdybym był kobietą, to bym powiedział " nie ma nic za darmo, z 2 dychy będziesz musiał odpalić" , facet skończyłby po 2 minutach i jest 20 zł więcej w portfelu za stanie i patrzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, rzeczywiście,kobiety pochodzą z wenus,a faceci z marsa :mrgreen:

Chyba tak bo Wenus jest pełna aktywnych wulkanów i spowita chmurami kwasu siarkowego, Mars przy niej to oaza spokoju :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda, fatuma03, Nie mogę zrozumieć takich zboczeńców, którzy potrafią włożyć dziewczynie rękę w majtki, ale prawda jest taka, że gdyby mi kobieta zrobiła to samo( no chyba, że byłaby to 60 letnia Janina) , to byłbym zadowolony :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

freda, fatuma03, Nie mogę zrozumieć takich zboczeńców, którzy potrafią włożyć dziewczynie rękę w majtki, ale prawda jest taka, że gdyby mi kobieta zrobiła to samo( no chyba, że byłaby to 60 letnia Janina) , to byłbym zadowolony :mrgreen:

I Ty wierzysz, że taka kobieta byłaby normalna i np. nie wsadziła sobie wcześniej tej ręki w zad? Oj Tomcio Tomcio, żyjesz w różowych okularach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, Szczuka chyba nie jeżdzi komunikacją miejską, a kobiety w kapciach i szlafroku miałbym na oku cały czas i nie pozwolił im się zbliżyć

 

-- 04 lis 2013, 21:28 --

 

fatuma03, Chodzi mi bardziej o to, że dla faceta taka sytuacja nie byłaby takim szokiem jak dla kobiety i mogłaby co najwyżej wywołać wściekłość, a nie strach i chęć ucieczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×