Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, dopiero niedawno do mnie doszło, że pomimo tego, jak zawsze po powrocie pogłębiałam swoje kompleksy (mała dziecinka ze wsi, plebsu w dużym mieście itd), to i tak będę za nimi tęsknić. Przy nich byłam bardziej 'rzeczywista' niż np. w szkole... :roll: No i mogłam dzięki tym wyjazdom chociaż ruszyć dupę.

 

Ok, z pomarańczą może być :P

 

To dobrze, że bardzo dobrze! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, 3 lata miałam, żeby się do tego przekonać, a dopiero teraz zaczynam doceniać... :roll:

Ta, mogę udać, pierw muszę liceum skończyć - a ktoś dziś plotę puścił, że podania się składa do czerwca... Jak ja nawet zdjęć nie zrobiłam! :lol:

 

-- 01 cze 2012, 14:22 --

 

No chyba, że będziesz tam mieszkać i w ramach odwiedzin :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, sprzątam ..:) ale chwila przerwy zjem sobie :)

 

-- 01 cze 2012, 14:25 --

 

Abbey, a nie myślałaś żeby iść do liceum gdzieś gdzie mają opcję akademik? Ja chodziłam do takiego, gdzie takie coś było, fajna sprawa, ludzie byli zadowoleni, z drugiego końca polski przyjeżdżali..i od razu mówię, że jakoś nie widziałam, żeby ktoś się z nich naśmiewał kiedykolwiek, fajnie im tam było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, chciałam jechać, tak jak slow motion mówi - do Olsztyna. Rodzice nie pozwolili, bo nie mieliby nade mną tak ogromnej władzy i kontroli jak teraz :P

 

slow motion, zdolna nie jestem, ale poziom w moim mieście jest na wiadomym - bardzo dennym - poziomie. Jak będę stała w miejscu to i dobrze - z angielskiego w ciągu ostatnich dwóch lat się cofnęłam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, pociesze Cię. Z wiekiem będzie co raz gorzej. Wiem, że mimo iż rodzice mnie kochają(szkoda że tylko wiem) po swojemu to nie potrafię się z nimi dogadać, znaleźć wspólnego języka. Zresztą jak mam to zrobić skoro przez całe życie stosowali wobec mnie postawę unikającą. Dawali materialne rzeczy, a nie uczucie. Gdybym już mogła to uciekłabym w pizdu

 

-- 01 cze 2012, 14:19 --

 

, slow motion, na obiad brokuły, z cebulą, oliwkami, suszonymi pomidorami i makaronem penne, posypane żółtym serem ;)

 

ale pyszności dziś masz!! uwielbiam brokuły!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, tylko nie wiem czy dam radę zrobić. jestem okropnie zmęczona. poszłam do sklepu, okazało się że nie wzięłam całej kasy co miałam wziąć, więc nie kupiłam wszystkiego, zestresowałam się. muszę poleżeć. nie wiem czy dziś dam radę skończyć sprzątać to co miałam w planie. wczoraj sprzątałam z 7h, dziś ze 4h. sił mi brakuje trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×