Skocz do zawartości
Nerwica.com

samotność w związku


Rekomendowane odpowiedzi

dopoki nie jestesmy gotowe na zwiazek zawsze mozna miec stalego kochanka

 

 

Na to też trzeba być "mądrą" inaczej są z tego same problemy :evil:

 

Wiola my kobiety za mało wiemy, za głupie jesteśmy, niemal każdy facet ma kochanki po bokach,

nawet ten który od lat wydawałoby się, że jest w porządku. A my się zastanawiamy co kto o nas pomyśli, bo co ludzie powiedzą itp.

Trzeba chyba porzucić wartości, emocje odłożyć na bok i żyć przyjemnościami jak oni. Bo ten świat tak jest skonstruowany i zawsze tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, no oczywiscie ze trzeba to robic z glowa :)

 

ladywind, mnie to za wyglad kochac nie mozna a jednak sie jakis znalazl :D

Candy14, bo trafiłaś na faceta który potrafi kochać prawdziwą miłością, a takich może jest 0,5%

Reszta to tylko myśli dołem i zaliczaniem.

Nie powiecie dziewczyny że tak nie jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, też tak uważam , masz 100% racje , ja żebym nie zdradzał to chyba musiałbym zostać zamknięty w piwinicy albo przywiązany do kaloryfera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust, nie obracam się w takim towarzystwie :pirate: , wiem to od znajomych, z własnych osberwacji, statystyk i z własnych doświadczeń, choćby np. takie, że jak byłam na weselu, to dwóch zarywało do mnie będąc z dziewczynami w związkach i jeden po kryjomu chciał ode mnie mój telefon :twisted: a ten drugi jak dziewczyna wróciła do domu wcześniej to liczył że się ze mną umówi, sam chwaląc się jak miał dwie dziewczyny z agencji,albo sam pan młody mieszkajac ze swoją przyszłą żoną jeździł na dziwki :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, prawdziwa miłość w znaczeniu nieudawana?

A to, że jest mniej takich osób nie znaczy, że należy zrównywać wszystko do tych gorszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, piszesz tu o facetach , że zdradzają , są żli itp ... ale prawda jest taka , że kobiety też to robią , kto wie może nawet częściej niż faceci :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma co generalizować, w podobnym stopniu zdradzają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jestem przekonana że jest wielu ciepłych, fajnych wiernych facetów, problem polega na tym że tacy zazwyczaj nie zwracali na mnie uwagi, ...;)

Mam jednak wrażenie że powody do zdrady nieco się różnią u obu płci. Kobiety które zdradzają rzadko robią to z powodów czysto seksualnych, w skokach na bok szukają raczej namiastki tego czego brakuje im w związku. Po prostu - gdy czułam się spełniona w związku inni faceci na mnie nie działali. U mężczyzn jest chyba odwrotnie - przede wszystkim pociąg seksualny, emocje i cała reszta są ZAZWYCZAJ na drugim miejscu.

W ogóle daleka jestem od wydawania w tej kwestii pochopnym osądów i oceniania kogoś, to temat bardzo śliski i bardzo bardzo indywidualny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, no oczywiscie ze trzeba to robic z glowa :)

 

ladywind, mnie to za wyglad kochac nie mozna a jednak sie jakis znalazl :D

Candy14, bo trafiłaś na faceta który potrafi kochać prawdziwą miłością, a takich może jest 0,5%

Reszta to tylko myśli dołem i zaliczaniem.

Nie powiecie dziewczyny że tak nie jest?

Śmiałe określenie, ale prawda jest taka, że my kobiety jesteśmy nastawione na sferę emocjonalną, a mężczyźni na seksualną. Takie są w nas różnice, ale myślę, że można te dwie strefy jakoś pogodzić.

Dlaczego zdradzają mężczyźni, a dlaczego kobiety? Zapewne każde z innych powodów.

Mnie osobiście brzydzą skoki w bok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×