Skocz do zawartości
Nerwica.com

samotność w związku


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli tych kilogramów jest więcej, a osoba dba o siebie, naprawdę to nie jest problem. Wydaje mi się, że zbyt wiele uwagi poświęca się kilogramom. Wiem, że niektórzy odchudzeni ludzi nie wyglądają wcale ładnie, bo mają zaburzone proporcje, czyli osoba o tzw.grubszej kości, zbyt szczupła wygląda niefajnie itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, ja za mlodu tez bylam szczypior :) Teraz musze sie pilnowac zeby nie przytyc bo jednak wiek robi swoje.

Więc nic dziwnego, że rozpowiadasz wszem i wobec jak to trzeba dbać o siebie, skoro u Ciebie to jest w genach :roll: Jak ja nie cierpię, gdy pouczają* mnie osoby, które przez wiele "nie mogły przytyć"...

 

*oczywiście wiem, że wszystko co mówisz jest w dobrej wierze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, nie mam tego w genach :) Bylam szczypior bo moja mama za kare nie pozwalala mi jesc. Ona wazy jakies 120 kg... moja siostra tez..chociaz u siostry to podejrzewam ze po antydepresantach rowniez... a przytyc moge blyskawicznie jezeli tylko sobie pozwole na wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coś od siebie napiszę,

temat dobry, mam swoje doświadczenia, przemyślenia.

 

Któraś z Was, koleżanki - napisała tam wcześniej, że to kobieta podchodzi bardziej emocjonalnie a facet mniej,

albo nawet myśli bardziej portkami.

Nie zgadzam sie z tym, u mnie było inaczej. Nie raz czułem sie samotny w związku właśnie z powodów emocjonalnych , uczuciowych. Nie uważam jednak , że przesadzałem, bo jesli ktoś oczekuje po prostu przytulenia, uśmiechu, pochwały czy czegoś takiego - to chyba nie jest to zbyt wiele?

Nie wiem czy u mnie nie był problemem ten mój syndrom DDD czy tam DDA albo to i to, i to jak na to reagowałem, na brak takich gestów, choc myśle, że starałem sie dyplomatycznie o tym rozmawiać. Czy to jest złe? że facet też chce czuć takie rzeczy, widzieć pozytywne emocje, okazywania uczuć?

Były sytuacje np. że leżeliśmy w łóżku, moja dziewczyna juz spała , a mi po policzkach ciekły łzy po pełnym napięć dniu,po jakiejś kłótni czy czymś takim (nie chodził mi tylko o drobne rzeczy jak ten brak uśmiechu tylko większe rzeczy), juz nie pamiętam dobrze o co poszło. Nie chciałem jej budzić , ale czułem sie tak cholernie samotny,bo wiedziałem , że następnego dnia nasze problemy pewnie nie znikną. Może gdybym był mniej wrażliwy a był większym draniem to by tak nie było? i nie czuł bym sie dziś tak jak się czuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×