Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

Akasha, nienajlepsze miejsce na podzielenie się taką nowiną...

 

-- 07 maja 2012, 23:03 --

 

Facet który stawia kobietę na piedestale zazwyczaj nie ma u niej szans.

Czyli nie mam szans u żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza, bo często się spotykam z podejściem " jestem brzydki, nikt mnie nie chce, nikt mnie nie pokocha" a potem zaraz ta sama osoba mówi" ale moja dziewczyn to musi być piękna, sexowna, inteligentna i w ogóle ideał" :roll:

 

 

A co w tym wkurzającego? Nie mamy wpływu na to kto nam się podoba, a kto nie. Jeśli jakiemuś otyłemu, pryszczatemu kurduplowi podobają się tylko supermodelki, to po co ma się wiązać z kobietą, której nigdy nie pokocha, która nigdy nie będzie mu się podobała fizycznie? Ma jej wmawiać, że jest jego ideałem a tak naprawdę jest z nią tylko dlatego, że nie może mieć żadnej ładniejszej? Bez sensu, a potem ludzie się dziwią, że wokół tyle zdrad i rozwodów, skoro pobierają się "z rozsądku".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmoriartyz, chyba nie o to chodziło. Poza tym, to kogo kochamy, a kto nam się podoba, to dwie różne sprawy. Czy jest czymś złym, że facetowi podoba się jakaś aktorka? Czy jest czymś złym, że kobiecie podoba się akiś sportowiec? Oni kiedyś się zestarzeją i nie będą tacy piękni. W osobie którą się kocha widzimy inne piękno, takie którego nie dostrzega nikt poza nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marsal2, Oj tam, ja też z bratem z południa, a przywlókł sobie z prawie z nad morza, odległość też jest do zwalczenia... :mrgreen: .

 

Że owy związek to strzał w stopę, nie to przybicie jej palem do podłogi to 2 kwestia... :mrgreen: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha Candy14, pogadać, pogadać, ty od razu takie myśli masz nieczyste:-D

 

Marsal2, Knurów.

 

Ale off-topa walnęlim. Mam nawrót Chad, tzn. jestem w fazie głupawej wesołości. Jutro zatem pewnie będę płakać:-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×