Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trzęsące się ręce między ludźmi


rafau

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ogromy problem z trzęsącymi się rękami, problemem ze skupieniem się w większym gronie ludzi, nie wiem czy to jest oznaką stresu czy jakiejś nerwicy. Czasami boję się cokolwiek odezwać być SOBĄ i przez to bardzo często wychodzę na gbura ;/ .Największy problem mam z rodziną mojej dziewczyny nie wiem dlaczego ale strasznie jestem zestresowany przy nich. Jest to jakiś dziwny strach przed skompromitowaniem który uniemożyliwa mi normalne zachowanie a co dopiero konwersacje. Problem się pogłebia z dnia na dzień i nie wiem co zrobić z tym :-((((( proszę poradźcie co robić, może o czymś myśleć albo są jakieś sposoby na przelanie tego lęku przed ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo , dlatego nie jem na mieście , bo mam wrażenie że wszyscy patrzą i tak mi się łapy trzęsą że nie mogę widelca utrzymać . Tylko u mnie to fobia społeczna , możliwe , że masz to samo , bo objawy pasują .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiesz nie mam tak we wszystkich miejscach tylko tak jak pisałem przy rodzinie mojej dziewczyny gdzie zależy mi na dobrym wizerunku i może dlatego ??? w miejscach publicznych raczej nie chociaż ostatnio zacząłem prace w cyfrowym polsacie w punkcie i też mi się trzęsą ręce ale mam nadzieje że dzięki temu mi się troszkę uda panować nad tym,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lubią Cie

Wiesz lubią albo nie lubią, myślą że się ich wstydzę a to nie nazwał bym wstydem lecz lękiem przed zrobieniem czegoś głupiego, jestem osobą dość rozrywkową potrafię rozmawiać z ludźmi ale nie z nimi :-(((

 

 

A co do pocenia to tak wszystko mi się poci od dużego palca u nogi po czoło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzęsienie się rąk

 

Czym może być spowodowane? Lekami? Wcześniej tego nie miałem, pojawia się to głównie w stresujących dla mnie sytuacjach. I bez tego mam trudności w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi w realu, a to jest dodatkowo krępujące. :? Też tak macie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×