Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

arhol, hahaha, ok, tłumaczę ze swojego na ludzki.

Nawet, gdybym była na prochach, to wątpię, że ujrzałabym spadającego z nieba milionera, który od razu się we mnie zakochuje i dzieli się ze mną swoim majątkiem i nasieniem przy okazji.

Skoro nawet nie mam co marzyć o jakimś bogaczu, o szczęściu, to moje życie nadal będzie polegać na całodobowym marnowaniem czasu na komputerze.

Understood?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, we wtorek wyszedł 15 odcinek 8 sezonu, ale nawet nie próbuję oglądać, bo mój Internet tak zwolnił, że szkoda słów... Utwór słyszałam raz, właśnie w tym odcinku, ale słowa zapadły mi w pamięć, nawet melodię pamiętam dokładnie :)

 

arhol, wiem, zawsze się tak mówi, ale naprawdę wszystko zmieniło się w jednej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abbey, Ok.

Bogactwo... to fakt ciężkie do osiągnięcia, ale szczęście? To jest w zasięgu każdego z nas, zależy bardziej od naszych oczekiwań...

czego trzeba by być "szczęśliwym"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, no właśnie, zależy od oczekiwań. Moja pasja (czyt. szczęście) wymaga rozwoju, rozwój pieniędzy. I tego nie przeskoczę. A do niczego innego się nie nadaję.

Wniosek? Dziewczynka z dużymi ambicjami skończy na kasie w biedronce ;) Ewentualnie popadnie w taką depresję, że nie będzie jej się chciało dupy ruszyć z domu. Zgnije i tyle będzie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, nie koniecznie?

tzn nie odczuwasz strachu?

złamania,śmierć,wysokość,zamknięta przestrzeń, to tylko kilka rzeczy które mnie przerażają. jest tego pewnie więcej...

Mirabeleee, W chwili obecnej,bzyczenie PC,muzykę,samochody jadące ulicą. to słychać u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Interesujące.

Spotkałem podczas swojego krótkiego żywota wiele osób, zdecydowana większość jest lepszymi ludźmi ode mnie w większości materii iż się tak wyrażę.

Mimo to, każdy z nich ma swoje wady, ani jeden człowiek którego poznałem, nie był "doskonały", bo to niemożliwe.

Czy to cię przeraża w tej osobie? jej osobowość,sukcesy, czy też wyrządziła ci jakąś krzywdę?

Często wynika to z krzywd, ale widziałem przypadki strachu przed kimś, ponieważ nie można było mu dorównać.

 

mam nadzieje że nie powiedziałem nic niewłaściwego, kieruje mną czysta ciekawość.

beti19, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, bardziej o krzywdę chodzi i o obawę, że znowu coś pójdzie nie tak.

A "Interesujące" też mi się z Housem skojarzyło, bo zawsze tak mówi jak dostaje ciekawy przypadek :D Wybacz, mam świra na punkcie tego serialu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×