Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, to se musisz majętnego chłopa znaleźć, a później trzepocząc rzęsami i kręcąc mu esy floresy opuszkiem na klacie, rzec: "Chcę psa, kochanie..."

"Yorka, kochanie..." :lol:

Vett, musisz dobrać odpowiednie kule dla siebie. Kula nie może być zbyt ciężka. Ja np. rzucam 8,9 i 10. Wkładasz paluszki trzy do dziurek i sprawdzasz, czy dasz radę wziąć zamach. Jesteś dobra z matmy to wytłumaczę tak: robisz reką ruch o kącie około 90 stopni, łokieć do tyłu i luźny nadgarstek. Pochylasz się, żeby nie wytracać energii kuli na walanięcie w tor. Musisz ją przeciągnąć. Nadać jej prędkości, ale jednocześnie w miarę gładko "położyć" na torze. No i trzeba walić w target. :D

 

-- 04 mar 2012, 00:09 --

 

halenore, no cos Ty nigdy bym o sobie nie powiedziała że "jestem wariatką"

A ja owszem :D

 

-- 04 mar 2012, 00:12 --

 

Znaczy o sobie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, ciśnienie niskie, ale naprawdę dobre :!::!::!: Zawsze lepsze niższe niż wysokie...jestem po konsultacji Męża u kardiologa, a ponieważ On ma bardzo niskie - 90/60 np., niepokoiłam się, to są słowa prof.od serca i ciśnienia.

Akurat wczoraj przeczytałam kilka Twoich postów i zapewniam Cię, że z Twoją głową jest wszystko w porządku. Myślę, że powodem dolegliwości może być wyjazd Twojego Chłopca :D:D - przyzwyczajona do Jego obecności reagujesz bólem na tęsknotę i wewnętrzny "bunt"

przeciwko zaistniałej sytuacji.

Wszystko minie...zapewniam Cię!!!!

Pozdrawiam.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w niedzielny, słoneczny acz rześki poranek.

 

jasaw, na temat ciśnienia są różne szkoły. Ja podzielam pogląd, że najgorsze z możliwych to skaczące ciśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, oczywiście, że labilne ciśnienie dobre nie jest, ale to rodzaj zaburzenia.

Jednak osoby, które mają zwykle niższe ciśnienie / poniżej 120/80/ mogą jedynie czuć dyskomfort w postaci senności, ogólnego spowolnienia, jednak nie jest to zagrożeniem dla życia - to własnie przekazał mi doktor.

 

-- 04 mar 2012, 07:54 --

 

Przepraszam Sabaidee, oczywiście serdeczne, niedzielne Dzień Dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, no właśnie niestety to nie z powodu wyjazdu chłopaka, bo męczy mnie to już od jakiegoś tygodnia, może mniej, a chłopak wyjechał wczoraj..no ale nic..dziś jakby lepiej, nic nie ma póki co..dopóki sobie nie wmówię pewnie hehe..:) dzięki za uspokojenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, może..a może to po prostu nerwica :) może na początku to coś było, albo po prostu nerwobóle czasem, a resztę sobie dopowiadam. to najbardziej prawdopodobna opcja. no ale może nie będę o tym myśleć od samego rana bo właśnie w ten sposób zaraz mi to wróci :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, znośnie..niepokój jest, ale da się żyć..ale no cóż, na działkę to ja raczej dziś z rodzicami mimo wszystko nie pojadę. może za tydzień z chłopakiem. trochę mi smutno z tego powodu, ale tłumaczę sobie że i tak się bardzo staram. :) działka nie ucieknie, najwyżej w tygodniu pojadę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, sama nie wiem właśnie jak..niby dobrze,ale czuję, że duszę w sobie niektóre emocje, pewnie się porządnie wyryczę jak chłopak wróci jutro w nocy..jestem zmęczona ostatnimi dniami..

 

jasaw, ja też kiepsko sypiam..ostatnio ciągle półsen..chyba sie jeszcze zaraz położę może się zdrzemnę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×