Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany


Atkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze o Atkee sie martwie,bo coś długo nie ma jej na forum...

Hmmm... ja mam wrażenie, że ona nie ma na nas czasu... wczoraj ją widziałem na liście obecnych osób i nic nie napisała... nie wiem, może się na kogoś o coś obraziła i nie pisze? Ja tam czekam i tęsknię... I Makci, i Wiaterka za bardzo nie widać :( Ale Ewa i Gusia są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubrałam się w uśmiech..., lustro, schody, nowy dzień...

Kilka spraw załatwionych, uśmiechy na zapas.

Trochę ciepła za mało a doznań za dużo...

Kartki, długopisy, zegar, moje ręce niepotrzebne.

Ja sama pośród słów, wszystko nie tak bo...

Dziś nie przyszedłeś, Ty - od dawna oczekiwany spokoju.

 

P.S. Wszystko będzie dobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć moje Kochane Miśki ;)

Wreszcie odnałzalam droge na forum..troche pobłądziłam ale udało się wrócić :D Humor mi dopisuje (nawet) chociaż wczoraj jakoś tak sie nastawialam nerwowo. Przed samym spaniem obejrzalam film który śnił mi sie pół nocy. Z trzy godziny latałam z karabinem i szukałam pocisków Boże jak wstalam rano to czułam sie jak po stoczonej wojnie :D

Jutro znowu poniedzialek...jakoś nie lubie poniedziałków :D ale dam rade ;)

No nic ściskam was mocno i ide coś zjeść bo jak zwykle jestem głodna :D pa pa

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:39 pm ]

A tak w ogóle to co u Was słychać? nic sie nie chwalicie..a ja taka ciekawa jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Makciu :)

Przed samym spaniem obejrzalam film który śnił mi sie pół nocy.

A ja chciałbym żeby mi się wreszcie coś przyśniło ;)

Jutro znowu poniedzialek...jakoś nie lubie poniedziałków

A ja nie lubię jak mam poniedziałek i nie wiem co mam w ten poniedziałek robić (bo nie wiem na których lekcjach będą matmy - na nic innego nie idę)

No nic ściskam was mocno i ide coś zjeść bo jak zwykle jestem głodna

Smacznego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani :lol: Ja też coś napiszę od święta :twisted: bo mam takiego wielkiego lenia jak stąd do RPA i poza chodzeniem do pracy nic innego nie robię :shock: No może czasami na rowerze pojezdżę ale potem kilka dni mnie kości bolą więc nie wiem, czy zaliczyć do przyjemności czy nie :?:

Apropos snów to ja mam od dwóch tygodni takie sny, że postanowiłam je spisywać :shock: Są przedziwne - jedne męczące a inne przyjemne. Wiem, że nie bez powodu mam taki maraton. Zawsze to zapowiedź pewnych zmian a prawie zawsze te zmiany mi się nie podobają :cry: Być może czeka mnie mały nawrót nerwicy bo czuję się nieswojo jak zwykle w takich sytuacjach... No trudno, jakoś sobie poradzę. Mam nadzieję, że to nie potrwa długo bo cały majowy tydzień przede mną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atkaa nie byłam w górach niskich ale chętnie bym je zobaczyła :D

A kto jedzie? Bo może skusiłabym sie jednak :D

Bardzo chciałabym wyjechać gdzieś na majówke tymbardziej że tak ładnie ma być..a tu u nas niby fajnie w Sosnowcu ale jakoś tak troche betonowo..pobiegałabym po łące z rozwianym warkoczem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy sobie pojeździć palcem po mapie...ech...

Mam nadzieje że może w wakacje uda sie coś wykombinowac z wyjazdem i zwiedzaniem...uwielbiam zamki..

Darek jak to nie możesz??? Pewnie że możesz to zależy tylko od Ciebie...powiedz sobie że jeśli tylko będziesz miał ochote to właśnie że dasz rade...wszystko zależy od nas samych :D

Kiedyś was zaprosze do Sosnowca żebyście mnie odwiedzili i zobaczyli jak my sie tu mamy.. z Gusią...i nie biore pod uwage żadnych "nie chce mi sie lub nie moge" :D

Pozdrawiam Was serdecznie pa pa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok :D Termin ostateczny odwiedzin ustalam na 30 czerwiec :D

Macie wszyscy 2 miesiące aby pozbyć sie nerwic ;)

piotr a Ty to już na pewno sie nie wymigasz tymbardziej że mialeś tu być juz ostatnim razem :D No ale rozumiem matura..potem nie będzie już usprawiedliwień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie i przepraszam jednocześnie,że nie dawałam znaku o sobie. sory. nawet za to, że nie będę teraz pisała na temat w/w ( zazdroszczę Waszych planów dotyczący wyjazdu. Super. Cieszę się że macie tak wspaniale plany. Różo synkowi na pewno poszło dobrze na egzaminie w gimnazjum - przecież ma tak wspaniałą mamę- .

 

Jestem nawet teraz strasznie przemęczona, oczy same mi się zamykają - powód - całkowita zmiana u mnie w pracy. -czuje się każdego dnia ,, odlotowo" nieraz łapię się po zakończeniu pracy zawod. na zadawaniu sobie pytania ... jak ja mam na imię ? totalny zakręt- A w domu siadam do pisania pracy - totalny zakręt- czytelnia, biblioteka, pozyskiwanie materiałów z innych instytucji itp.. nie będę zanudzała. Ale jedno co mogę napisać zawsze a to zawsze myślę o Was, teraz uśmiecham się sama do siebie gdyż moja wyobraźnia tak się wyostrzyła że zobaczyłam Was. Dziś jest 26.04.2007 zbliża się matura wiem emocje bywają różne. Boże jak bym tylko mogła z Was zabrać te rozrabiające emocje byście maturzyści mogli z uśmiechem na twarzy , tak naprawdę lekko ze spokojem skoncentrowani przystąpić do niej i zdać jak najlepiej i droga otwarta na kolejny etap w waszym życiu - uczelnia ta wymarzona.

 

Jak tylko się obrobię z tym moim kociołkiem powrócę natychmiast. Sory a póki co jeszcze to trochę potrwa. Nie gniewajcie się na mnie Plis.Bardzo a to bardzo Was lubię . Pa kochani. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×