Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewuszki ja dalej nie spie zacżał mnie najpierw napastowac przez GG moj zboczony kolega, któy ma dziewczyne co mu nie przeszkadza zachowywac sie jak sie zachowuje, spławiłam go póxniej weszłam na fejsa a,że sie na nim nie znam to posiedziałam czas zleciał a spania jak nie było tak ie ma :twisted: .

 

-- 18 sty 2012, 03:26 --

 

Anielica,

Dobranoc aniołku.

 

-- 18 sty 2012, 03:27 --

 

petruszka30,

ja tez wole ten taki tajemniczy klimat zywego ognia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30,

po prostu światło świecy ma w sooooooobie cos z ogniska , płomień jest jakby zywy, rusza się zmienia kształt jak zawieje, czuc ciepło nawet od świecy i daje taki przyjemny poblask jakiego nie daje swiatło elektryczne, działa na wyobraźnie i na romantyzm równiez u mnie wywołuje taki dziwny stan, który ciezko słowami opisac , po prostu blask swiecy ma w sobie tajemniczość

 

-- 18 sty 2012, 03:54 --

 

petruszka30,

Rożswietla ciemnośc ,ale nie tak do końca jak swiatło stuczne , rzuca cienie, czesc pomieszczenia oswietla bardziej a czesc mniej to twoży klimat tajemnicy

W telewizorni Australian Open po cichutku, musże sie połozyć a spac mnie sie nie chce leće mozę zasnę dobranoc Ada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30, phi....ale numery tu wyczyniacie...a jeszcze masz siebie na awatarze....chociaz to o niczym nie swiadczy bo skad wiadomo ze to ty skoro jak mam taką cudną a to nie ja....dobra....

 

 

ide

 

 

poczytam sobie jeszcze

 

 

 

Buziaki dla bezsennych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×