Skocz do zawartości
Nerwica.com

co mi jest


insaaane

Rekomendowane odpowiedzi

cześć. Jestem tu nowa. mam 16 lat pewnie mnie uważacie za glupią małolate itp. Ale już nie wiem co robić. Miesza mi się w głowie. Raz czuje się źle tak bardzo że płacze mam dość życia kilka razy się okaleczyłam i chce ze sobą skończyć a czasem jestem zupełnie inna. Nie wiem co się ze mną dzieje. Tak naprawdę nie mam nikogo i w szkole próbuje pokazać że jestem uśmiechnięta i zawsze wesoła ale tak naprawde nikt o mnie nic nie wie. Nienawidze siebie czuje się źle pomimo że inni mówią że niby jestem ladna to ja nie moge na siebie patrzeć. W podstawówce byłam poniżana ciągle wyzywana itp.

Dziś nawet jest ok. Ale czuje czesto ze jak ktos sie smieje to ze mnie jak gada to o mnie. Mam już dość. w przeciągu miesiąca nie wychodze z domu pomijając szkołe. nie mam sił aby wyjść nie moge się skoncentrować na nauce i żyje w innym świecie jednym to mój umysł i wszystkie myśli a drugi to ja i wszystkie zdarzenia. To jest dziwne. Mam lęki boje się iść do mojego pokoju czuje że ktoś za mną idzie i biegne szybko do pokoju wtedy ciągle się odwracając. Jest to coraz czestrze kiedys tak nie było. Na egzaminie probnym gimnazjalnym wczoraj miałam dziwne omamy nie wiem wgl czy mozna to tak nazwać słyszałam nawet nie wiem czy mozna to tak wyrazic ale to bylo cos takiego taki przeblysk jakies dziwne dzwieki które utorzstamialy sie z dziecinstwem nie nie moge tego okreslic nie wiem jak pozniej przeszlo ale to tak jakby szumialo mi w glowie i dzis troche tez tak miałam. Boje się troche że sama to sobie wkręcam bo przecież jestem normalna i każdy mówi że ze mną okej jak z kimś próbuje gadać.

Ale i tak nikt mnie nie rozumie. a ja już nie mam sił. Często myśle o śmierci nie daje rady czuje się samotna tak strasznie samotna. nie wiem już co robić. Moglabym ciągle spać jestem ciągle zmęczona i bezsilna nie moge się uczyć nie daje rady się skoncentrować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie zaburzenia lękowe (nerwica), fobia społeczna.

Potrzebujesz bratniej duszy i pomocy psychologa - tak mi się wydaje.

 

Wybierz się do szkolnego pedagoga, niech Ciebie dalej pokieruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia spoleczna raczej nie bo ja lubie rozmawiać często. Ale najgorsze to jest to że ostatnio słyszałam jakieś dźwięki szumy w glowie jakby myśli przechwycone dziwne nie wiem jak to określić..

 

-- 12 sty 2012, 20:16 --

 

prosze pomóżcie mi miałam przed chwila wielkie lęki nie wiem co sie ze mna dzieje. Do psychologa szkolnego nie pójde bo sie nie da z nim gadac;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×