Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak żyć?


smutna30-stka

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Ja mam zaburzenia obsesyjno-kompulsywne .To sprawiło,że kompletnie nie moge sie pozbierać tzn.na codzień jakoś funkcjonuje ale w środku dusze się w sobie bo nie chce być taką jaka jestem.Moje natrętne myśli prowokują mnie do zrobienia komus krzywdy ,prowokuja mnie do nienawiści .Boję się siebie i innych przez to .Nie pracuje bo zwolnili mnie z pracy ,ale jak pracowałam to te stany nienawiści były jeszcze wieksze czułam się zupełnie jak walnięta obłubem w głowe i nie mogłam swobodnie myśleć bo myśli nakazywały mi uderzyć ,zdzielic kogos .Jak z tym żyć ,jak czuć się pewnie???Chodze na psychoterapie i przyjmuje lek antydepresyjny ,ale to pomaga tylko troche.Czy wy też tak macie ,jak się utrzymać finansowo gdy zarabianie pieniędzy jest tak trudne bo trzeba jednoczyc się z ludzmi a ja mimo że bardzo bym chciała nie potrafie sie jednoczyć .Ratunkuuuu! :why:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monika1974(dzięki za pochwałe pieska) na tarapie chodzę od jakiś 4 tyg.oczywiście raz w tygodniu około godz.średnio mi pomaga ,ale nie żałuje że chodze bo może z czasem pomoże bardziej .Ja stwierdziłam,że ja się boje pracy że w pracy ogarnia mnie największy stres ,ataki paniki :evil: ,a jak wy sobie radzicie w pracy? Pozdrawiam ciepło wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×