Skocz do zawartości
Nerwica.com

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, schody solidne ale to nie przeszkodziło mi odwalić gleby w kilka minut po przyjeździe (na trzeźwo) :mrgreen:

 

-- 03 wrz 2011, 09:37 --

 

małaMI25, nie ma jeszcze konkretnego planu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry,że sie wtrącam,ale zerkam na ten wątek tylko co jakis czas. Gdzie macie kolejny zlot ? :great:

Nie wiem gdzie kolejny, ale w maju 2012 na długi weekend mam nadzieję wyciągnąć parę osób na Krym. :D Zbiórka w Przemyślu na dworcu autobusowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_B, eee, podłoga jest czysta przecież :P ale jeżeli z góry zakładasz, że się tam rozłożysz do spania bez wcześniejszej informacji to na wejściu odbieram Ci wszystkie benzo i masz limit na alko do trzech Amberów :P

 

Ślicznotka, spoko, zapraszam.

 

wiola173, czemu? :(

 

kasiątko, czemu? :(

 

Ogólnie tak przeważnie jest, na początku wszyscy chętni, a potem jak przychodzi co do czego to się okazuje, że jednak nie, ale nawet się nie nastawiałem, że będzie dużo osób, fajnie że chociaż Ślicznotka wpadnie (mam nadzieję) i Lejdzia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, hehe jak stawiasz Krym to do Przemyśla dojade :D

Z Przemyśla do Lwowa można dostać się za 10 pln, a z Lwowa do Simferopola jedzie pociąg za 97 pln w obie strony ze swoim miejscem do spania. Trzeba tylko miesiąc wcześniej załatwić na niego bilety. Bilety są imienne i potrzebne są skany pierwszej strony paszportów. W maju jest jeszcze przed sezonem, więc tanich miejsc do spania na Krymie brakować nie będzie. Zadołujemy się gdzieś w Bakczysaraju. Noclegi, jedzenie, papierosy i alkohol są dużo tańsze niż w Polsce, więc tydzień na Krymie wyjdzie taniej niż 3 dni gdzieś w Polsce. Jak wrócę z Turcji zrobię jakiś kosztorys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry,że sie wtrącam,ale zerkam na ten wątek tylko co jakis czas. Gdzie macie kolejny zlot ? :great:

Nie wiem gdzie kolejny, ale w maju 2012 na długi weekend mam nadzieję wyciągnąć parę osób na Krym. :D Zbiórka w Przemyślu na dworcu autobusowym.

 

Jacku, wpisuję się na listę :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×