Skocz do zawartości
Nerwica.com

milosc i problemy


Rekomendowane odpowiedzi

człowiek nerwica, to ja (i zasadnicza większość forumowiczów) też się puszczamy, bo zostawiałam facetów dla innych... :?

 

Zostawić to zostawić, koniec, kropka.

Zostawiać nikt nie zabrania, ale mydlenie oczu autorce, żeby ją wziąć pod włos, żeby czasem nie przestała do niego wzdychać, a przy tym wzbudzanie poczucia winy, że to wszystko przez nią, a co złego to nie on - to już całkiem inna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wez moze rozejrzyj sie za kims kto bedzie chcial tylko Ciebie ?? Na zlamane serce doba jest nowa milosc.Masz 20 lat ja Cie rozumiem dla Ciebie teraz to wyglada jak koniec swiata gdybys miala go stracic (co wychodzi na dziwne bo przeciez i tak go nie masz poza tymi chwilami )...ale popatrz na to realnie..przyszlosci tu nie widze co innego gdybc ustalal z wami obiema jakies tam open zwiazki czy cos..ale tak ?? Robi was obie w balona..a nawet jesli w balona robi tylko ja...to wez sie zastanow..skoro jednej klamie klamie tez i drugiej a moze naet jest i trzecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, dune, oboje spekulujecie.

 

Może zapomni, może zapomni, ale nie po pół roku tylko po roku, może po pół roku to obcy człowiek dla niej będzie, może nie zapomni wcale, może coś z miłosci pozostanie, może nie, może jest z gatunku ludzi, którzy się nie odkochują, mogą najwyżej z kimś nie być (ja taka jestem).

 

Jakby nie było - kochać, być z kimś i utrzymywać z kimś kontakty to całkiem różne sprawy.

Autorka przetestowała kochanie i bycie z kimś, kochanie i utrzymywanie kontaktów i obie nie wyszły jej na dobre. Czas przetestować nieutrzymywanie kontaktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×