Skocz do zawartości
Nerwica.com

zaufanie zazdrosc choroba


Rekomendowane odpowiedzi

zaczne od tego ze sie lecze na zaburzenie schizoafektywne. jestem w zwiazku od ok roku i on wie o mojej chorobie od samego poczatku. moim problemem jest brak zaufania. ostatnio przerodzilo sie w choroba obsesje, z ktora staram sie walczyc jak widac z miernymi skutkami skoro tu pisze.

wiem, ze jestem dla niego pierwsza powazna dziewczyna ja przed nimi mialam juz pare zwiazkow, w ktorych problem braku zaufania rowniez wystepowal.

moje obawy biora sie ze swiadomosci, ze jestem chora ze gdy bedzie zle znajdzie sie jakas dziewczyna, ktora go chetnie pocieszy bo jest jak dla mnie bardzo atrakcyjnym mezczyzna.

procz tego do jego ulubionych gwiazd naleza kobiety z wiekszymi ksztaltami niz moje, wiec znowu sie zadreczam ze pewnie nie jestem odpowiednia kobieta dla niego i napewno gdy przydarzy sie okazja sprobuje z inna.

jest tez zainteresowanie innymi kobietami gdy jestesmy na zewnatrz oraz szczera fascynacja cialem kolezanki o wlasnie wiekszych ksztaltach.

czy to wszystko moja choroba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linijka, mnie tez sie wydaje, ze akurat trzeba tutaj umiec rozgraniczyc, czy to Twoj lęk, czy tak jest w rzeczywistosci. Jak naprawde ma dla Ciebie uczucie itp, to nie polecia na biuscaista panne. Moim zdaniem powinnas z nim o tym porozmawiac, i oczywiscie od czasu do czasu trzymac reke na pulsie, ale bez przesady, dla chcacego nic trudnego, takze powiedz sobie ebdzie co ma byc i juz. Nie ma co sie zamartwiac na przyszlosc, na rok 2012 zapowiadali koniec swiata a wg najnowszych doniesien go nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dziewczyny widze ze mam to samo co Wy ,pomimo zapewnien mojego ukochanego iz wygladam jak modelka ciagle wbijam mu ze podobaja mu sie inne i mnie wcale nie kocha :( to jest juz serio chore i ciagle mam takie mysli nie wiem juz sama co ma robic :(boje sie ze mnie w koncu porzuci jak dalej taka bede help help help

 

-- 02 lip 2011, 13:24 --

 

Fajnie dziewczyny widze ze mam to samo co Wy ,pomimo zapewnien mojego ukochanego iz wygladam jak modelka ciagle wbijam mu ze podobaja mu sie inne i mnie wcale nie kocha :( to jest juz serio chore i ciagle mam takie mysli nie wiem juz sama co ma robic :(boje sie ze mnie w koncu porzuci jak dalej taka bede help help help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×