Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dariusz_wawa, ja Ciebie proszę...

Sensitive Soul, Ciebie też...

możemy zmienić temat??

np na... jakie macie plany na weekend??

Taaa, ja Ciebie też, naucz się przyjmować komplementy - wyjdzie Ci to na dobre. :smile:

 

Weekend ? Nie ma się o czym rozpisywać, od rana do wieczora - uczelnia. :? W niedzielę wieczorem może nawinie się jakieś piwko, to tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, dzisiaj słuchałam w autobusie muzyki którą lubię i się moherowe babcie patrzyły na mnie jak na szatana :mrgreen:

a nad morzem to się słucha morza a nie muzyki

 

Sensitive Soul, :hide::oops:

jeśli chodzi o uczelnię to został mi jeszcze tylko jeden zjazd w pierwszy weekend czerwca i w dodatku będą to same wpisy itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, dzisiaj słuchałam w autobusie muzyki którą lubię i się moherowe babcie patrzyły na mnie jak na szatana :mrgreen:

a nad morzem to się słucha morza a nie muzyki

 

Sensitive Soul, :hide::oops:

jeśli chodzi o uczelnię to został mi jeszcze tylko jeden zjazd w pierwszy weekend czerwca i w dodatku będą to same wpisy itd

To weź Sobie jakąś muzykę relaksacyjną a morza to się najlepiej słucha przy zachodzie słońca we dwoje.Moherami się nieprzejmuj same by chciały posłuchać Metaliki a nie Tadeusza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady_Beznadzieja, wyrzucić z siebie takie myśli. może słone i nie dobre, topienie w nim musiłoby być okrutną męczarnią:).

btw, ja mam 21 lat, też studiuję, pedagogikę specjalną (dl głuchych) z informatyką ;).

 

a mnie dzisiaj dusi okrutnie, już nie wiem jak sobie z tym radzić...

 

no a w weekend mam nadzieję, że uda mi się odstresować i odpocząć....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bretta, spokojnie... na widok sznurka myślę o wieszaniu się :mrgreen: aż dziw że widząc kostkę mydła nie mam ochoty się nią udławić czy coś ;)

a co Cię dusi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabolik, ale że ja nie skończyłam tematu? to nie ja ciągnęłam go przez tyle stron chciałam zauważyć. a esprit nie życzę obrażania sobie mnie. to co robisz jest dziecinne. współczuję.

 

-- 24 maja 2011, 21:16 --

 

w razie gdyby ktoś inny np. moderator miał zastrzeżenia : zauważyłam tylko że osoba która wpierw sama ma pretensje o off top i ciągnięcie dyskusji przez kilka stron w nie odpowiednim do tego temacie po chwili sama to robi. to tak w celu wyjaśnienia, tym samym kończę dyskusję która nie ma sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne macie plany, ja ten weekend miałam do bani, cały czas lęki i niepokoje. Aczkolwiek ogródek skopałam, więc w sumie niedziela tylko beznadziejna, no i poniedziałek. Mam nadzieje że chociaż przyszły będzie lepszy. Zauważyłam ostatnio że jak mam wolny dzień to wtedy nerwica mnie dopada :( Jakby czekała kiedy będę chciała odetchnąć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabolik, bo tak dokladnie jest ;)

Dlatego uwielbiam te zlota mysl: "Powiedzial mi pewnego razu: "Człowiek nie powinien nigdy myśleć tylko o jednej rzeczy, bo od tego można zwariować. Trzeba myśleć o tysiącu różnych spraw, trzeba mieć zamieszanie w głowie" (Goethe) U mnie zawsze sie sprawdza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam u psychiatry...

stwierdził subdepresję :mrgreen:

dostałam skierowanie na dzienny oddział psychiatryczny, jutro lecę się zapisać :roll:

 

a następnym krokiem będzie leczenie w Krakowie na oddziale leczenia zab. osobowości, na razie nie dopuszczam do siebie tej myśli :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×