Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lotnictwo pasażerskie i samoloty :)


kasia_28

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was pasjonuje się lotnictwem pasażerskim? Mnie interesuje dosłownie wszystko - od budowy samolotów, poprzez instruktaż pilotażu aż do modeli samolotów, lotnisk, linii lotniczych...

Czy znajdę tutaj "bratnią duszę", jeżeli chodzi o temat lotnictwa?? :D:D

Pozdrawiam serdecznie

 

NIE KRZYCZYMY W TEMATACH

edit.

 

*shadow_no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Meskalinko, że odpisałaś :lol::lol:

Myślałam, że tylko ja jestem taki "świr" ;) i cały czas myślę, że tym pilotem (pilotką :?: ) powinnam zostać...Ale kurs pilotażu jest taki drogi.... :cry:

To marzenie mojego życia i tak sobie stopniowo krok po kroczku próbuję to marzenie sukcesywnie realizować.... :P:P

Meskalinka!!!!Na realizację marzeń nigdy nie jest za późno - bierz się do roboty, razem "porapujemy" na kurs pilotażu i będziemy pilotować pięknego Jumbo Jeta albo Airbusa A380...

Co Ty na to???? ;);):lol:

Pozdrawiam bardzo serdecznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:D ale mnie rozbawilas, ja nie mam kasy na lekarzy na razie a co dopiero kurs pilatazu, zreszta w tych kategoriach o tym nie myslalam, poprostu lubie ogladac chmury z gory i patrzec na skrzydlo samolotu, najpiekniejszy widok na swiecie. Na razie chcialabym skoczyc ze spadochronem, to moje marzenie.

A co Ty Kasiu zrobilas w kierunku realizacji swojego marzenia? Fajnie, ze masz takie nietypowe zainteresowanie. :) Calusy. :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam waszą odwagę. Ja to się chyba nigdy nie zdobędę na to żeby wsiąść do samolotu, a już o locie to mowy nie ma. Musieliby mnie uśpić.

I tak mi smutno, jak patrzę na fotki takich różnych miejsc, do których trzeba leciec samolotem, Nie mam szans ich zobaczyć - przynajmniej na razie.

Nie wiem co bym zrobiła jakbym wygrała wycieczke np. na Majorkę. Pewnie bym komuś oddała. Ale nie mam kłopotu, bo nie mam szczęścia w grach ani losowaniach. Ale sie rozpisałam. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×