Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko mnie wkurza

ale najbardziej wkurza mnie to, że nie potrafię się cieszyć z pracy, którą dostałam :roll:

i to, że znowu dopada mnie beznadziejny nastrój :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, ale to nie chodzi o dzień, pogodę tylko o mój pojebany mózg, znowu zaczynają wpadać mi do głowy beznadziejne myśli :evil: Jeżeli to ma tak dalej wyglądać to ja to serdecznie pierdolę :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wściekają mnie panny, które biorą się za kilku na raz...I kolesie, którzy się na to godzą też.

Mnie też :twisted:

Niektórym facetom przykładowo jest aż "za dobrze",wykorzystują to że mają wygląd,charakter i biorą się za każdą...

Nie wiem ale ja jak już się o kogoś starałem,to chyba,a raczej na pewno nie było wtedy żadnej innej i myślałem tylko o jednej.No ale roznica pomiedzy normalnym facetem a mną jest taka,że normalny facet ma szansę u kobiety,ja nie za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli mezczyzna czy kobieta biora sie za kazdego (kazda) to pol biedy - wszak nie wiadomo z jaka (jakim) wypali. Gorzej jesli biora sie za inne (innych), bedac w zwiazku z jedna (jednym)...

 

A wkurza mnie dzis niesamowicie traktowanie kobiet wylacznie jako obiekty seksualne :evil::evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×