Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy na nerwice natrectw jest jakas dobra metoda?


bogusia

Rekomendowane odpowiedzi

Probowalam juz chyba wszystkiego,ale to nie dziala.chodzilam na psychoterapie ze dwa lata,bylam w szpitalu na terapii grupowej,moja pani doktor nauczyla mnie metody poznawczej ale to tez nie dziala,jedynie lagodzi te natrectwa,biore od niedawna stimuloton ale to tez nie jest rewelacyjny efekt.mysle ze na to nie ma zadnego sposobu.moze ktos z was ma jakies swoje dobre sposoby na te okropne mysli?Czasami sa tak przerazaajace,ze zyc sie nie chce.Mam je w stosunku do innych osob,najblizszych,zycze im najgorszego,mimo ze tego nie pragne.Cierpie bardzo z tego powodu bo nie rozumiem tego jak mozna myslec tak zle o bliskich jak ich sie tak bardzo kocha.I tak jest ze mna jak piszecie,gdy juz oswoje sie z nowa mysla pojawia sie nastepna jeszcze gorsza i znowu straszy.Czasami mi sie wydaje ze umiem sobie z nimi radzic i zyc ale jak pojawia sie nowa to mi rece opadaja i zniechecam sie do wszystkiego,chce mi sie plakac,ile ja lez wylalam przez te okropienstwa.moze mi ktos da jakas dobra rade?Gdy pierwszy raz weszlam na to forum zdziwila mnie duza ilosc ludzi chorych na nerwice,myslalam ze to ja jestem taka inna a jak sobie poczytalam to mi troche poprawil sie nastroj ale tylko na chwile,dopoki nie pojawia sie natrectwa.pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jak niedawna bierzesz ten lek?

Czasami trzeba pocczekać z kilka tygodni aby było widać jakiś efekt, a czasami trzeba dobrać inny lek, bo ten nie skutkuje. U każdego jest inaczej, każdy reaguje na to indywidualnie.

Jeżeli nie będzie żadnych zmian po stimulotonie to poproś lekarza o inny lek.

Na mnie nie działała asentra, jak przeszedłem na anafranil to mam całkiem nowe życie ;)

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×