Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój partner ma zdjęcia swojej byłej żony, jak mam się zachow


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w związku z rozwodnikiem od ponad 8 miesięcy a mieszkamy razem ponad 4 miesiące. On jest już po rozwodzie 3 lata i ma do tej pory zdjęcia swojej byłej żony w szafie. Boli mnie to bardzo, ponieważ mogę to różnie odbierać, tym bardziej że zaznaczę to żona go zostawiła. Ja rozumiem że każdy z nas ma jakąś przeszłość, ale mógłby się tego pozbyć. Kilka razy mu to mówiłam to powiedział że jak chce to sama się tego mogę pozbyć a ja chce żeby to on zrobił sam, chce żeby mi to udowodnił że mu na mnie zależy. Ja tez byłam w związkach ale ja nie trzymam zdjęć ze względu bo mi zależy na obecnym partnerze, nie wyobrażam sobie być z partnerem i jednocześnie trzymać zdjęcia byłych facetów z łatwym dostępem do ich zdjęć. Wiem że wasze zdania napewno będą podzielone, ale jestem otwarta na wasze porady i opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minka robisz z igly widly, nie zachowuj sie jak 15 letnie panienka zadajac by usunal zdjecia w dowod milosci bo to swiadczy o Twoim braku dojrzalosci to raz a po drugie o ukrytych kompleksach. I co z tego ze trzyma w szafie te zdjecia, to juz sa byle wspomnienia, nie ma co rozstrzasac przeszlosci a zyc przyszloscia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×