Skocz do zawartości
Nerwica.com

po prostu hej.


madridistka

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich forumowiczów. siedzę tutaj już od dobrych kilku godzin i wciąż nie mogę uwierzyć, że problemy, o jakich czytam, to również moje problemy.

od kilku miesięcy odczuwałam ogólne zmęczenie, wyjście po schodach na piętro przyprawiało mnie o zadyszkę. wciąż powtarzające się bóle głowy, do których w końcu doszły bóle w klatce piersiowej, bezsenność, napady lęku, przygnębienie. najpierw, przed miesiącem, zrobiłam badania krwi- wszystko było w porządku, jednak lekarz doradził, bym po świętach bożonarodzeniowych zgłosiła się do szpitala, gdzie poleżę 3-4 dni, a oni zrobią mi wszystkie badania. nie chciałam myśleć o wizycie w szpitalu, więc usilnie próbowałam sobie wmówić, że wszystko się stabilizuje. w końcu, tydzień temu, po przebiegnięciu 20 metrów do busa czułam się, jakby ktoś wbił się ręką w moją klatkę piersiową i przez pół godziny miętosił mi dłonią serce. stwierdziłam, że już koniec żartów i zgłosiłam rodzicom, że decyduję się na szpital. w czwartek miałam iść do mojego lekarza rodzinnego po skierowanie, czy coś w tym stylu, jednak rodzice w końcu przypomnieli sobie o pewnym dobrym kardiologu i postanowili wysłać mnie na prywatną wizytę, aby zaoszczędzić mi tułaczki po szpitalu. już podczas pierwszej wizyty, po ogólnym wywiadzie i ekg, powiedział, że wg niego wszystko ma podłoże nerwowe. kazał jednak, by się upewnić, przyjechać mi dzisiaj do innej kliniki, w której przyjmuje, na echo serca...

mam 17 lat i czuję się, jakbym była psycholką. rodzice nie chcą wierzyć, że nerwica to też choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

madridistka, Witaj :smile:

 

Po ogólnym wywiadzie i ekg lekarz nie może stwierdzić, że coś ma podłoże nerwowe. To echo to dobry pomysł, przydałoby się jeszcze ekg holter. A co do astmy - możliwe, aczkolwiek powinny się jeszcze pojawić inne objawy. Masz alergię na coś? Może rzeczywiście warto to sprawdzić...

 

Myślę, że jak się okaże, że masz nerwicę i jak stwierdzi to lekarz to rodzice uwierzą. Po prostu potrzeba czasu, muszą poznać i zrozumieć tą chorobę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×