Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sądzicie o bioenergoterapii.


maxsimus

Rekomendowane odpowiedzi

Od terapii minął już miesiąc i tyle też czasu żyję bez prochów (brałem je 3-4 miesiące). Wcześniej jak przerwałem leczenie z przyczyn zdrowotnych (podejrzenie zespołu serotoninowego) po kilku dniach wracały lęki itp., więc musiałem wracać do leków. Teraz tego problemu nie miałem. Ba, nawet czuję się lepiej, gdyż jak brałem prochy, to popołudnia miałem fatalne(!) - natomiast teraz jest idealnie całą dobę. Jestem w naprawdę dobrej kondycji psychicznej i fizycznej. Przestałem się pocić jak pies. Wcześniej mogłem zmieniać po 2-3 koszulki dziennie. Teraz ani kropli potu na nich nie ma - więc tym bardziej odczuwam ogromną radość z życia! A nadpotliwość, to było coś z czym męczyłem się z 10 lat!! Stało się coś tak niesamowitego, że sam uwierzyć w to nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sebastian86, ja nigdzie nic na temat potwierdzonych uleczeń za pomocą bioenergii nie znalazłem ,a szukałem długo .

 

uzytkownik, Od jakiego czasu utrzymuje się ta poprawa ? Tzn ile już trwa lepszy stan bez leków ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w to nie wierzę. Pamiętam takiego gościa co był co niedziele na Polsacie rano i energetyzował przez telewizje butelki z woda, która miała uzdrawiać.;/

No nie przesadzajmy z takimi cyrkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajoma moich rodziców relacjonowała kiedyś swoją wizytę z córką u bioenergoterapeuty(ona ok. 55 l,córka ok.30 l):

"No i potem,na koniec wizyty,zaproponował nam jeszcze taki specjalny masaż,który miał nas zabezpieczyć przed rakiem piersi...No to zdjęłyśmy staniki...no i wymasował... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahmall Gammat, ręce które leczą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Znałem kogoś ,kto miał zawroty głowy .Bioenergoterapeuta sprzedał mu za ogromne pieniądze magnes neodymowy ...żeby dotykał kilka razy dzienni nim czoło .

Efekt :0 jak dostawał zawrotów i miał w reku magnes ...to odkładał go byle gdzie ,rozwalił masę elektroniki w domu ,w ten sposób .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się domyślam gdzie sobie ręce przykładasz :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: Tak w takim wypadku każdy tak może .

A teraz poważnie ,skoro wierzysz ,ze masz takie zdolności ,to dlaczego nie jesteś najzdrowszym człowiekiem na ziemi ..a przynajmniej na tym forum ? A może jesteś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajoma moich rodziców relacjonowała kiedyś swoją wizytę z córką u bioenergoterapeuty(ona ok. 55 l,córka ok.30 l):

"No i potem,na koniec wizyty,zaproponował nam jeszcze taki specjalny masaż,który miał nas zabezpieczyć przed rakiem piersi...No to zdjęłyśmy staniki...no i wymasował... :D

 

hehe jebany :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no,ale z tym przykładaniem rąk,jak na przykład pewną bliską mi osobę boli głowa no to prosi mnie żebym trochę pomasował tą głowę.No to biorę i ściskam tak oburącz czoło-potylica,albo skronie. I to podobno pomaga.

O Ku.wa!... A może ja... jestem po prostu...bioenergoterapeutą!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celinka18, jeżeli nie jesteś totalnie naiwna i nie pozwolisz ze sobą robić wszystkiego ..

A dotychczasowe seansy ( pomogły Ci) o ile tak czujesz ,to nie ma się czego obawiać .

Cały pikuś polega na tym ,że powinnaś to traktować jako dodatek do właściwego leczenia ,nie jako podstawę leczenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celinka18 idż,idż,w końcu nie może być tak,że ksiądż egzorcysta będzie sobie siedział bezczynnie przy kawce.

Cytat:

"Od czasów PawłaVI egzorcystami mogą zostać wyłącznie wydelegowani przez biskupów księżą odznaczający się pobażnością i roztropnością,a także o specjalnych kwalifikacjach naukowych i moralnych.Dysponują oni nowym obrzędem opublikowanym w Watykanie w 1999 roku.Ze względu na szybko rozprzestrzeniające się obrzędy magii,wróżbiarstwa,BIOENERGOTERAPII i innych bałwochwalczych praktyk,powodujących niepokojący wzrost osób zniewolonych przez demony,nie mogą narzekać na nadmiar wolnego czasu.(Z periodyku "NASZA MYŚL"-wyd. przez kleryków WŚSD w Katowicach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×