Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a ciążą


kasia29111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie. Postanowiłam do Was napisać bo już sama nie daję rady a niestety mój facet nie rozumie mojej nerwicy. Twierdzi, że mam się przestać wkręcać..tylko jak? jak to samo przychodzi:( Jestem w 17 tyg ciąży i nie wiem czy to normalne ale przed ciążą jakoś sobie radziłam ze sobą. Teraz czuje się mega słaba na cokolwiek...Wiecznie się czegoś, kogoś boję, analizuję swoje życie cofając się do przeszłości. Lęk zabiera mi możliwość cieszenia się z ciąży- małej istotki w brzuszku.Co chwila przepraszam dzidzie, że musi cierpieć razem ze mną i że nie będę dobrą mamą - bo jestem schorowana..:( od miesiąca dobrze nie sypiam..non stop się budzę:( a ostatnie 3 noce kompletnie nieprzespane.. nadrabiałam choć troszku w dzień..nie wiem co mam z tym fantem zrobić..Nawet dziś wzięłam relanium zapisane przez ginekologa, ale za słaba dawka i nie działała, czuje się fatalnie.. czuje jakby mi życie przez palce ociekało ,bo nie mam sił na nic jedynie płakać..wszystko jest nie tak..boję się, że odwiozą mnie do zakładu , że zwariuję..Borykam się z tym choróbskiem od 7 lat, leczyłam różnymi lekami co nie było łatwe , od 2 lat niczego nie biorę bo postanowiłam sama zawalczyć..i cóż..porażka..a teraz w ciąży leków nie wolno brać..psycholożka mi nie pomagała.. jakoś ciężko nam było się porozumieć...więc przestałam chodzić..Boję się, że przez te moje ataki dzidzi stanie się krzywda.. poradźcie jak sobie radzicie..jak radzić sobie z bezsennością, natłokiem myśli, odrealnieniami... tęsknie za czasami kiedy byłam zdrową, radosną i pełną życia dziewczyną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasia29111, ja też tęsknie za takimi czasami...

co do Twojej ciąży. nie sądzę, że na forum jest ktos kompetentny w tym zakresie. poszukaj najlepiej dobrego lekarza (popytaj znajomych, poczytaj fora internetowe). jeśli nie pasowała ci jedna terapeutka, nie znaczy, że ktoś inny nie pomoże. skoro tak bardzo martwisz się o dziecko, musisz zadbać o siebie. życzę zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz Relanium, tym na pewno nie sprawisz że będzie lepiej dla dziecka. Wg mnie powinnaś poszukać innego psychologa, najwidoczniej ta lekarz nie była dla Ciebie stworzona. Na pewno Twoje samopoczucie jest spowodowane nie tylko nerwicą, ale i ciążą. Teraz w Twoim organizmie zachodzą duże zmiany. Staraj się dużo odpoczywać, znajdz jakieś hobby, przebywaj dużo z rodziną i przyjaciółmi, staraj się jak najwięcej czasy przebywać na łonie natury i koniecznie poszukaj innego psychologa- do skutku, aż poczujesz że się z nim dogadujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×