Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

i jesli nie chcesz z nim miec zadnego kontaktu to pokasuj numery, bo moze Cie bedzie korcic, zeby napisac

 

tylko, że numer można znać na pamięć, a tego już niestety nie wykasujesz.

 

Ja właśnie się dowiedziałam, że mój chłopak, z którym mi się nie układa pisze sobie z inną. Najwidoczniej szuka pocieszenia jakiejś ładnej, zdrowej i przebojowej dziewczyny, i przede wszystkim takiej, która nie ma dziecka. Szkoda tylko, że to taka wywłoka, że szok i leci na pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skasowania numeru i pozbycia się "pamiątek" Agnieszko, jestem jak najbardziej za. A teraz kochana spróbuj mimo łez i strasznych uczuć się czymś zająć. Czymś, co mogłoby Cię choć trochę pochłonąć.

 

Czasami brakuje mi tych ikonek - pocieszenia, tulenia... tak wiele tego potrzeba tu, na forum...

 

Co do zapamiętanych numerów, można spróbować pamięć oszukać - zapamiętać kilka podobnych numerów i je powtarzać w kółko - może w końcu się pomieszają :D Śmieję się, ale wiem, że jest to problem. Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypłakałam się nieco w rękaw cioci i już mi lepiej.

 

Numery niestety wszystkie znam na pamięć...

 

Najbardziej mnie wkurwia, że teraz wszyscy mi mówią, że kiepska była z nas para, że mimo mojej nerwicy to ja go ciągle wspierałam i ciągnęłam ku górze. I najgorsze jest to, że wiem, że mają rację. Dusiłam się w tym związku, może też stąd nasilenie mojej nerwicy. Potrzebuję silnego faceta, a nie cipki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×