Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego temat posta powinien być sensownie napisany...


Toshiro

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje sobie sprawę iż czasem brak słów by wyrazić swoje emocje, ale to co się dzieje na forum zaczyna przybierać niezdrową formę. Praktycznie z dnia na dzień widzę coraz większą liczbę nic nie znaczących tematów na forum (jakoś w treści użytkownicy potrafią się wyrazić). Dlatego zgłaszam problem. Jeśli nic z tym nie zrobimy za niedługo lista wątków będzie wygadać w ten sposób:

 

..................................................................

-d

-!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-oleoeloeleoeleoeleoeleoeleoeleoeleoeleleoele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

często edytujemy (my - funkcyjni) treści tematów, niestety wczoraj grono Moderatorów opuściła Snaefridur, co spowodowało, że teraz na jedną osobę przypada jeszcze więcej obowiązków.

Dopóki nie znajdziemy kogoś w jej zastępstwo, musimy wszyscy być cierpliwi.

Doceniam oczywiście Toshiro, że zgłaszasz takie problemy, bo mogą one faktycznie wpłynąć na treść forum.

 

Pozdrawiam Serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi mi o użytkowników niż moderatorów, dlatego też dałem temat posta taki jak dałem. ;) Jak na tak duże forum z samą moderacją naprawdę nie jest tak źle.

 

Moim zdaniem jeśli nawet moderator natrafi na taki znaczkowy post pewnie będzie mieć problem z tym co z nim ucznić. Sam nie wiedziałbym czy wywalać potencjalnie wartościowy wątek do kosza, czy dopuszczać się lekkiego nadużycia w formie wymyślenia odpowiedniego tematu dla felernego posta...

 

Chyba najlepiej byłoby gdyby zamieścić jakiś punkt w regulaminie oraz wysunąć prośbę do użytkowników o grzeczne zwracanie uwagi innym na takie praktyki (sam bez przyzwolenia na razie tego nie czynię). Może ktoś inny wpadnie na lepszy pomysł... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Spójrzmy na to z tej strony.

 

Tematy wychodzą od założycieli tematów, czyli użytkowników, to oni w dużej mierze ponoszą odpowiedzialność za pierwotny - czasem nieciekawy - temat postA {czy postU? }. Więc po co moderatorzy mieliby odwalać robotę za LENIWYCH (tak, tak!) użytkowników?

Oj.. I racja, czasem się zdarza niektórym z nas walnąć jakiś niezbyt nawiązującą do tematu nazwę, ale nie popadajmy w skrajności... Więc apeluję - wysilmy się z leksza! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc po co moderatorzy mieliby odwalać robotę za LENIWYCH

Bo takie jest zadanie Moderatorów i Adminów. Musimy dbać o porządek.

 

shadow dlaczego zablokowałeś mój topic na lekach?

Hmmm, nic nie blokowałem. :|

Wszystkie tematy na lekach jaki napisałaś są odblokowane, nie rozumiem w czym problem ?

Jesteś pewna, że to ja ? Leki moderuje Rafik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za wyjaśnienie..topic w każdym bądź razie wisi, ale rozumiem..po prostu wolał sam się zblokować, niż pozwolić na moje dalsze wypociny

 

Pajączku być może nie rozumiesz. ;) Takie duże forum ma kilku moderatorów którzy pracują niezależnie od siebie. Jeśli zerkniesz na kategorie zauważysz że moderatorem jest Rafik i do niego powinnaś się zwrócić. Zauważysz na 1szej stronie coś takiego:

 

Leki - Ogólnie

Masz pytanie związane z lekami ? Chcesz podzielić się 'wrażeniami' z innymi ?

Farmakologia czy psychoterapia... ?

Moderator Rafik <---------------------- o tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

~Maja napisał/a:

Więc po co moderatorzy mieliby odwalać robotę za LENIWYCH

 

Bo takie jest zadanie Moderatorów i Adminów. Musimy dbać o porządek.

Hmm. Ale jak nie ma nieprzemyślanych tematów - nie ma problemu :)

czyli jeśli jest porządek - to zwiastuje mniej więcej odpoczynek dla Adminów i Moderatorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×