Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

jak widzè jakie sà warunki na drogach w Europie,to mnie szlag trafia.KLient przywiozl mnie dzis do domu,bo jakas panika mi siè wlàczyla i strach i sie porzygalam-doslownie.

Koniecznie w Polsce odwiedze psychiatrè :pirate:

Uwielbiam podrozowac,ale tym razem normalnie siè bojè ,ze jakis wypadek, albo nie wiadomo co sie stanie. :roll::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, zabierz mnie ze sobą na łyżwy...... :cry: ja bym tak poszła a nie mam z kim.......buuuuu

 

Za pozno! :mrgreen:

Ale jak kiedys przypadkiem bedziesz w Wawie, to mozesz sie ze mna wybrac :) Lyzew i wina nigdy nie odmawiam :mrgreen:

 

A co do jazdy samochodem, to chyba jakis zbiorowy lęk w tym roku... Ja tez za pare dni wyjezdzam i bede jechac kolo 450 km samochodem...I boje sie...Tym bardziej, ze warunki maja byc bardzo zle... :bezradny: Zastanawiam sie, czy nie jechac pociagiem, mimo,ze reszta rodziny bedzie jechac samochodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, ja też kiedyś lubiłam podróżować. A teraz najzwyczajniej w świecie boję się. Jadąc z kimś jeszcze nie jest tak źle, ale najgorzej jest gdy muszę gdzieś jechać sama. To istna tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień taki o , sama nie wiem jaki, od bardzo długiego czasu dostałam ataku, powoli czuje, że wraca nerwica, czuje że znowu to dziadostwo wraca, myśli gromadzą mi sie w głowie, mam ochote usiąść w ciemnym pokoju, pociąć ręce i płakać do rana ...

Wkurza mnie sama myśl świąt .... choinki, karpie, prezenty, wigilia, rzygam tym, rzyyygggaaammm .... pieprze, nie będe sprzatac na swieta, i nawet nie zrobie ani jednej światecznej potrawy, po co?? dla kogo?? po chuj to ?

Łapie doły ostatnio bardzo często, nawet nie cieszy mnie to, że daje rade w pracy, mam ochotę znów polożyć sie w łożku na baaardzo długo i wegetować w świetym spokoju, patrzac w sufit......

Co sie ze mną dzieje do jasnej cholery? Dobija mnie wszystko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Wioluś nie, regularnie biore Anafranil tak jak zawsze.

Kasiu być może to te świeta, wszystko takie zaganiane, w pośpiechu, na szybko, bo już już juz świeta, ludzie zesrać się chcą.

Pracuje w M1 i jak chodze na Real po bułki na śniadanie to ludzie stoją w meeeeega kolejce za karpiem, jak pojebusy kurwa, pakują te karpie NA ŻYWCA! do worków foliowych bez wody, be powietrza, i te karpie dusza się w tym, żywe jeszcze, otumanione biedne rzucają sie na taśmie przy kasie, a ludzie kurwa debile jakby nigdy ryby nie żarli po 10, 15 sztuk biora!! :( mam nadzieje, że Karpiomordercy pozadławiają sie ośćmi z tych ryb!

Jak już wpieprzać ryby , czy to nie można w jakiś mało drastyczny sposób ukrucić im tej męki ? Muszą to kurwa żywe do domu wieźć ?

Nienawidze ludzi!! Te choinki, kurwa bombki, te debile lataja jak wściekłe, takie bombki , srakie, zielone, złote, a te nie, a tamte nie takie, a ja robie sernik, a ja robie makowca, a ja robie gówno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Jak już wpieprzać ryby , czy to nie można w jakiś mało drastyczny sposób ukrucić im tej męki ? Muszą to /cenzura/ żywe do domu wieźć ?

Nienawidze ludzi!! Te choinki, /cenzura/ bombki, te debile lataja jak wściekłe, takie bombki , srakie, zielone, złote, a te nie, a tamte nie takie, a ja robie sernik, a ja robie makowca, a ja robie gówno...

 

 

w 100% się z tobą solidaryzuję. Nie chcę żadnych debilnych świąt! Chcę ciszy i spokoju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ludziom pomyliły sie świeta z "zastaw sie a postaw sie", to jest przesłanie świąt? Po to jest Wigilia? To ma symbolizować choinka? To jest oczekiwanie i przezywanie Bożego narodzenia?? Po to siada sie przy wigilijnym stole ? Z rodziną?

Szok i masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialam zawsze takie wrazenie o swietach i wszystkim co z tym zwiazane a w tym roku dzisiaj od wielu, wielu lat sama z siebie ubralam sobie choinke i nawet nie bolało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malz przyniosl z piwnicy wino :twisted: jak mnie zobaczyl stwierdzil ,ze na trzezwo nie da siè ze mnà pogadac i wogole..kot nasikal wczoraj do drugiej walizki i nadaje siè tylko na hasiok.>Tak wièc rano jedziemy kupic jakàs...

Jakies spa by siè przydalo zrobic przed podrozà,tymczasem ja rozpaczam nad warukami pogodowymi i wogole nad wszystkim :bezradny:

Stres,jebany stres!!Jakos rok temu lepiej mi szly przygotowania do wyjazdu.

Wyjezdzam jutro po poludniu.Trzymajcie kciuki,zebysmy docjechali bez przygod.

Jak dotrè na miejsce,to od razu ciachnè jakiegos kielicha chyba 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey wszystkim ;) miałam dzisiaj taaki świetny dzień ;) czuję sie bardzo dobrze ;) nie miałam specjalnych lęków dziś :) jestem dumna bo moja terapia idzie w dobrą stronę, nawet dziś mi mój psycholog powiedział to ;) aż z tej radości kupiłam sobie cudowny cynamonowo karmelowy balsam do ciała, pisze na nim, że to arodyzjak no ale nie wiem :D nie mogę się jutra doczekać bo będę miała jazdy i jade na Bielsko ;D także lepiej uważać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam juz sily. chyba znowu mam angine. w kazdym razie boli mnie gardlo nawet przy zwyklym przelykaniu sliny. dopiero co poszlo 150zl na laryngologa i leki. pierdole, kupilem jakies tabletki do ssania, mam w domu resztke antybiotyku. musi przejsc :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×