Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

A ja nawet majac najbardziej nasilona nerwice, nie mialam wiekszych lekow po alkoholu :) W ogole dobrze znosze alkohol, moge dosc duzo pic jak na kobiete - mam mocny leb ;)

 

Niedawno wrocilam z ponownych zakupow prezentowych, zakupilam tez akcesoria na sylwestra - slepke na oko niczym pirat i hak na reke (bo sylwester ma byc utrzymany w takich klimatach ;)) Kurde czlowiek nakupowal sobie super kiecek, a tu na Sylwestra trza za pirata sie przebierac, skandal!!! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, to nie jest tak, że ja sobie nie zdaję sprawy z konsekwencji takich mixów, dobrze wiem, jak działa takie połączenie.

to jest porównywalne do "zdobienia się", niestety, gdy wpadnę w szał, rozpacz odzywa się moja autodestrukcyjna natura i ona przejmuje rządy.

tak, owszem, wbrew pozorom jest mi ciut lepiej. wyspałam się, wzięłam kąpiel i już nie jestem taka rozhisteryzowana, bo mnie koleżanki źle potraktowały.

zresztą nie powinnam była pisać o tym wybruku tutaj, tylko w wątku z.o.

 

Basiu, trudno byś mnie pochwaliła, ale jestem pewna, że znasz ten mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz musiała wpieprzać tonami, bo jak lek zatrybi na wyższej dawce, to można spokojnie dawkę zmniejszyćz utrzymaniem efektu terapeutycznego.

 

Mój dzisiejszy dzień? Był ok. Do czasu :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zostać zgaszoną przez własnego ojca. Jest w domu raz w tygodniu i to nie przeszkadza mu w dołowaniu mnie.

Studia skończyłam złe, tylko kasa się dla mnie liczy, jak chcę znaleźć pracę skoro nie mam o niczym zielonego pojęcia etc. etc.

:evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zostać zgaszoną przez własnego ojca. Jest w domu raz w tygodniu i to nie przeszkadza mu w dołowaniu mnie.

Studia skończyłam złe, tylko kasa się dla mnie liczy, jak chcę znaleźć pracę skoro nie mam o niczym zielonego pojęcia etc. etc.

:evil:

 

Znam to skądś. mój ojciec zawsze mnie dołował i nigdy nie potrafił powiedziec mi czegoś miłego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Znam to skądś. mój ojciec zawsze mnie dołował i nigdy nie potrafił powiedziec mi czegoś miłego.

 

Myślisz, że swoje zaburzenia masz też z tego powodu?

Bo ja uważam, że to właśnie ojciec jest zapalnikiem mojej nerwicy. Od małego bałam się, gdy wracał do domu z pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytalam pare postow stad jak to innym sie uklada i mi sie pogorszylo 8)

przypomnialam se przez to, ze jestem inna i nigdy nie bede normalna i nie zaznam szczescia bycia z kims

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×