Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Gość Anna Maria

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłam się zalogować bo czuję się samotna i potrzebuje wsparcia.

Tydzień temu wyszłam z oddziału psychiatrycznego gdzie trafiłam, po kolejnej zresztą,próbie samobójczej.

To mój 5 pobyt na oddziale i za każdym razem wychodzę z inną diagnozą więc pogubiłam się co mi jest zresztą lekarze widząc moje wypisy również.Tym razem jeszcze nie wiem jaką mam etykietkę bo nie odebrałam jeszcze wypisu,tyle co wiem to zaburzenia odżywiania,chyba jadłowstręt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię, kiedy ktoś otwarcie prosi o wsparcie, ale nvm.

Najpierw zastanów się nad tym dlaczego się chcesz zabić, znajdź przyczynę, napraw wszystkie defekty. I w ogóle, po co się zabijać? Może po śmierci trafisz na stado wysłanników Szatana, którzy będą Cię torturować, a na koniec zgwałcą i rozszarpią na kawałki. Ale Ty nie umrzesz, bo drugi raz się nie da.

Co Ci jest? Wiele może Ci być.

Lista chorób psychicznych jest niesłychanie długa. W końcu znajdziesz diagnozę. Albo zostawisz przeszłość, worek z kawałkiem skażonej duszy wrzucisz do śmietnika i pójdziesz dalej.

Jesus Christ...

Uwierz mi, ja Ci nie współczuję - jesteś samotna i potrzebujesz wsparcia. Być może właśnie w tej chwili jeszcze bardziej Cię dołuję, ale mi to whatever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×