Skocz do zawartości
Nerwica.com

szukajaca pomocy i rady.


Agata1988

Rekomendowane odpowiedzi

witam was serdecznie pisalam do was pare miesiecy temu pare osob mi odpowedzialo za co jestem bardzo wdzieczna.Przypomne moj problem otoz od 2 lat mam bole w calym ciele plecy serce glowa brzuch ciagle wzdecia kulka w gardle bole sa ciagle bylam u psychiatry bralam citabax nic mi nie pomogl tylko bylam senna.Jak myslicie co mam robic jestem bezsilna mam 22 lata nie ucze sie nie [pracuje bo te bole sa tak silne ze nawet na czynnosciach domowych nie moge sie skupic ciagle mysle o zblizajacej sie smierci.Czy jest chroba w ktorej doslwnie wszytsko bolalo??oprocz oczu nosa ust wlosow i paznokci:(wiem ze glupio to brzmi ale taka jest prawda mialam robione badania serca byly ok brzucha tez i kregoslupa mam dosc duze skrzywinie kregoslupa pomozcie co robic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być to spowodowane nerwicą, lecz wcale nie musi. Ja bym jednak postawił, że te wszystkie bóle wywołane są nerwicą. Gdzieś w podświadomości zakodowałaś sobie, że coś się boli i to wszystko tak się rozwinęło. Proponuje żebyś zgłosiła się do dobrego psychiatry, na pewno zna odpowiedź i Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×