Skocz do zawartości
Nerwica.com

hej, witam! Jest ktoś kto szuka kogoś do pogadania?


Lisek chytrusek

Rekomendowane odpowiedzi

witam was, ja tak uzywam skypa i gg. chetnie z kims porozmawiam , a moze ktos badzie chcial sam ze mna pogadac. jestem sama ze swoimi klopotami , nie mam nikogo ze znajomych bo ci ostatni to mnie oszukali i okradli, lecze sie na depresje i mam jeszcze inne schorzenia, zapalenie stawow, reumatoidealne, chore nerki, i jeszcze, pare, jestem po wielu operacjach i duzym bagarzem doswiadczen, opisalam swoje zycie i najgorsze chwile w moim zyciu na forum, temat..pod tytulem ja, depresja i moje zycie, szukam bratniej duszy. i ostatnia ,,dramat zyciowy moich dzieci i mnie. siedze sama w domu moj maz pracuje jest dopiero wieczorem i ja nie mam dokogo sie odezwac, nikt do mnie nie przychodzi, nie zadzwoni, ani ja nie mam do kogo wyjsc, porozmawiac i o chorobach i o klopotach i o pogodzie czy sprawach codziennych, a juz nie ma nikogo kto by mieszkal tu gdzie ja w lodzi i chcial sie ze mna spodkac tak sobie porozmawiac.posmiac sie i terz jak potrzeba pozwierzac, czy w czyms pomodz. bo ja juz powoli trace nadzieje ze ja spodkam kogos takiego kto mnie zrozumie, normalna znajomosc, bez oszustwa i krecenia.. ja wiem ze sa tacy ludzie uczciwi i chetni do pomocy ale ja raczej nie mam dane ich spodkac i tak mi jest przykro. jakby ktos chcial to podaje moje gg, 6608291, mam tez skypa moze ktos sie odezwie... pozdrawiam was :szukam::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj. wiem jak sie czujesz ,,niezrozumiany,, znamy to ci ktorzy choruja na depresje czy nerwice. ja juz ci chyba pisalam ze mozesz sie do mnie odezwac zawsze, mozesz npisac o klopotach jakie masz chetnie wyslucham, sama choruje na depresje, mam duzy bagaz doswiadczen ale staram sie isc do przodu choc czasami jest beznadziejnie. napisz do mnie jak tylko bedziesz chcial. moje gg6608291

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tu piszę, ale ten temat wydał mi się miły... Rejestrowanie się było dla mnie dość ciężką decyzją, a pisanie tu jest jeszcze cięższe... Mam 17 lat i chciałabym z kimś porozmawiać, kto mógłby mi pomóc, gdyż lekarz [fakt, że ogólny] odesłał mnie "z kwitkiem" wrzeszcząc, że symuluję, by wymusić zwolnienia... Mam powody, by sądzić, że z moją osobowością niekoniecznie wszystko jest dobrze... Jeśli ktoś chciałby mi poświęcić chwilę, wysłuchać... Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×