Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

ad "Ja faceta nie szukam, mam juz swojego takze moge przyjsc wylacznie kolezensko" - Trudno agusiaww, jakoś to zniesiemy, chociaż nuda... :mrgreen: A tak serio, to spotkania mają przecież charakter koleżeński (chyba, że coś przeoczyłam).

Czy ja dobrze rozumiem, że mowa o najbliższej nd, 26.09? Naprawdę będziecie, bo muszę jutro ustalić grafik na ten tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak:nie będę żonglował loginami,ale kilka osób stąd tylko na początku wydaje się sprawiać wrażenie zainteresowania znajomością.Nie chodzi o wdanie się w relacje partnerskie tylko zwykłe porozmawianie od czasu do czasu.Na paru osobach się zawiodłem,bowiem nie raczyli nic odpisać,lub tez olały po prostu.Ja dlatego odpadam i lecę Sobie do Szwecji.Pozdrowienia dla prawdziwych :smile:

 

[Dodane po edycji:]

 

A ja napisze tak:nie będę żonglował loginami,ale kilka osób stąd tylko na początku wydaje się sprawiać wrażenie zainteresowania znajomością.Nie chodzi o wdanie się w relacje partnerskie tylko zwykłe porozmawianie od czasu do czasu.Na paru osobach się zawiodłem,bowiem nie raczyli nic odpisać,lub tez olały po prostu.Ja dlatego odpadam i lecę Sobie do Szwecji.Pozdrowienia dla prawdziwych :smile:
Jeszcze tylko napiszę kim jest dla mnie taki prawdziwy prawilniak: to osoba,która napisze Ci bądź powiem co jest nie halo,zwróci na coś uwagę,zakomunikuję np:nie mam czasu,nie pisz do mnie,nie chcę z Tobą gadać.Jak dla mnie to lepsze niż "głucha cisza".Nie znoszę osób co uśmiechają się jak na pokaz,udają,ze wszystko w porządku,są bardzo miłe,a jak kogoś nie ma to z kimś innym potrafią obrobić za przeproszeniem temu komuś dupę.Przy tym uważać się mogą za pępek świata-tak niech pisze,niech mi da najwięcej,a jak sam ma kłopoty lub zwyczajnie chcę porozmawiać to już "bez odbioru"Eh Warszawo Warszawo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak:nie będę żonglował loginami,ale kilka osób stąd tylko na początku wydaje się sprawiać wrażenie zainteresowania znajomością.Nie chodzi o wdanie się w relacje partnerskie tylko zwykłe porozmawianie od czasu do czasu.Na paru osobach się zawiodłem,bowiem nie raczyli nic odpisać,lub tez olały po prostu.Ja dlatego odpadam i lecę Sobie do Szwecji.Pozdrowienia dla prawdziwych :smile: Jeszcze tylko napiszę kim jest dla mnie taki prawdziwy prawilniak: to osoba,która napisze Ci bądź powiem co jest nie halo,zwróci na coś uwagę,zakomunikuję np:nie mam czasu,nie pisz do mnie,nie chcę z Tobą gadać.Jak dla mnie to lepsze niż "głucha cisza".Nie znoszę osób co uśmiechają się jak na pokaz,udają,ze wszystko w porządku,są bardzo miłe,a jak kogoś nie ma to z kimś innym potrafią obrobić za przeproszeniem temu komuś dupę.Przy tym uważać się mogą za pępek świata-tak niech pisze,niech mi da najwięcej,a jak sam ma kłopoty lub zwyczajnie chcę porozmawiać to już "bez odbioru"Eh Warszawo Warszawo :roll:

 

Majkel, napisz mi na priva o kogo chodzi :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę wprowadzać chorej atmosfery.Nie mam zamiaru zepsuć Wam spotkania.Z inna myślą napisałem co napisałem.Po prostu jesteśmy osobami z nerwicą,więc wydaje mi się,że bardziej odczuwamy niż zwykły Kowalski.Chciałem tylko zwrócić uwagę,aby traktować się w porządku,tak jak przystało na dobrego człeka.Ja rozumiem,że różni są ludzie,dlatego mamy komunikację.Rozumiem,że ktoś bardziej lubi tego czy tamtą.Jako nerwicowcy mamy cenny dar:Wyczucie.A ja proszę jedynie o "grę w otwarte karty".A żeby żyło się lepiej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wszystko w rękach Asi, jak ona będzie to ja będę, jak ja będę to będzie refren, a jak będzie refren to przyjdzie Anja oraz C©złowiek. Czy życie nie jest cudowne :great: pozostali uczestnicy mogą w dowolnym momencie dołączyć do tego łańcucha (uzależnić swoje przyjście od dowolnej z dotychczas wymienionych osób) czekam na kolejne zgłoszenia ;) zaznaczając że w niedzielę o 15 nie mogę więc sytuacja jest naprawdę bardzo skomplikowana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×