Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Anją01 raczej 31.10 spotkanko i sesje fotograficzne :great:

 

To bardzo dobry dzień :D . A w najbliższą niedzielę i tak nie mógłbym być.

 

Zapomniałam o Wszystkich Świętych.

 

Tym bardziej warto było by się spotkać, żeby wyrwać się z wszechobecnej w tych dniach "pogrzebowej" atmosfery. Można nawet iść po zmroku porobić zdjęcia na jakimś oświetlonym tysiącami zniczy cmentarzu. A na rodzinne groby możemy udać się 30 października lub 01 listopada.

 

Nienawidzę zdjęc :oops:

Też kiedyś nienawidziłem, a teraz żałuję, że nie mam zdjęć z okresu prawie 10 lat. Poza tym w obecnych czasach i tak jesteś ciągle fotografowana i filmowana idąc zwyczajnie ulicą :hide: . Po prostu umówmy się, że tylko osoby obecne na spotkaniu dostaną komplet zdjęć :P . A gdybyśmy chcieli się publicznie pochwalić spotkaniem :mrgreen: , to i tak bez wiedzy danej osoby nie upublicznimy zdjęć z nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pójdziemy na Powązki? Po zmroku, pięknie oświetlone zabytkowe rzeźby wyglądają wspaniale. No i nie będziemy robić wyłącznie sobie zdjęć przecież. Poza tym znam przynajmniej jedną osobę, która za nic w świecie nie zgodzi się być na żadnym zdjęciu, więc się nei martw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie tłumów...

Tłumy raczej będą, i za dnia i wieczorem, byłam kiedyś na Powązkach wieczorem, będziecie musieli daleko pójść zeby nie było tłumów, ale iść daleko w nocy w nieznany cmentarz to nie polecam, bo się zgubicie ;) Za to widoki są piękne i atmosfera, warto choć raz zobaczyć. Ja zawsze lubiłam święto zmarłych, może dlatego że listopadowa dziewczyna jestem ;)

PS chociaż w tym roku 3 dni są wolne, może te tłumy się rozłożą na tych kilka dni i nie będzie tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i się coś spytam :D

Słuchajcie ta obie nad tym od jakiegoś casu myślę nad tym cmentarzem i nie wiem cy to jest dobry pomysł ludzi będze multum i poprostu msakra,więc może spotkamy się jednak u chińczyka w godzinach wcześniejszych lub późniejszych co aby każdy mógł złatwić swoje groby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem już parę razy w okolicach 1 listopada na Powązkach i rzeczywiście jest dużo ludzi, ale łokciami też nie trzeba walczyć o przejście. Nawet jakiś stosowny grobowiec znajdziemy dla Ciebie Doti :P . A ze względu na ilość pozapalanych zniczy jest to jedyny w roku tak barwny okres na cmentarzu ;) . Ja się w każdym razie do Was dostosuję, ale ponieważ około 18.30 będę musiał wracać, więc wolałbym się spotkać trochę wcześniej niż zazwyczaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy tradycyjnie u chińczyka albo w Arkadii, nie będzie trzeba daleko chodzić. A po zmroku cmentarze już raczej zaczynają pustoszeć, więc może nie będzie tak źle. Zwłaszcza, że to 3 dni i się tłumek czasowo rozłoży (choć może 'rozłoży' jest nie najtrafniejszym określeniem :twisted: ) I o której godzinie? Mi pasują wszystkie po 11:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosowny dla mnie tzn jaki? no no

 

Taki, w którym... tzn. na tle którego będziemy Cię fotografować :great: . Sama się zgłosiłaś, więc nie możesz nas teraz zawieść :yeah: .

 

Możemy tradycyjnie u chińczyka albo w Arkadii.

 

Jak chcemy gdzieś najpierw posiedzieć, to u Chińczyka, bo w Arkadii może nie być gdzie. A potem się przemieścimy. Co do godziny, to proponuję w samo południe 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×