Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

No wiecie co myślałam,ze mnie troche polubiliście ,a tu lipa juz mnie do grobu wpędzają i nawet poszukali mi;)

Anja01 ja mieszkam przy cmentarzu więc wyjazdu nie było i auto chyba mam do naprawy :(

A jak bym nie chciała przyjechać to poprostu bym powiedziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jasne :P A i tak znaleźliśmy Ci grobowiec z kociołkiem czarownicy :twisted:

 

[Dodane po edycji:]

 

Ale link to chyba mogę wkleić:

http://img837.imageshack.us/i/powzki11.jpg/

 

[Dodane po edycji:]

 

A tu parę wiadomości o Powązkach dla Robanixa

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cmentarz_Pow%C4%85zkowski_w_Warszawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiecie co myślałam,ze mnie troche polubiliście ,a tu lipa juz mnie do grobu wpędzają i nawet poszukali mi;).

 

Właśnie dlatego, że Cię lubimy, to własnoocznie wyszukaliśmy Ci ten orginalny (spójrz na fotkę, do której link zamieściła Anja 8) ) grobowiec :P .

 

A tu parę wiadomości o Powązkach dla Robanixa

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Cmentarz_Pow%C4%85zkowski_w_Warszawie

 

Jednak coś jest w tej historii, o której opowiadałem :D :

http://starepowazki.sowa.website.pl/Historia/hist1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim.

Chciałem się przywitać i o coś zapytać. Po pierwsze może kim jestem. A więc jestem facetem z druga już nerwica w swoim życiu, przy czym obecną leczę już około 2 lat. Niestety w ostatnim czasie cofnąłem się w tej chorobie praktycznie do podstaw i stąd zacząłem szukać na internecie jakiś innych metod pomocy, np. właśnie takie forum. A więc witam wszystkich cieplutko i serdecznie :).

Teraz co do mojego pytania. Chciałbym się dowiedzieć czy organizowane są może jakieś spotkania w wawie ludzi takich jak ja, bo z tego co zdążyłem tutaj poczytać to zdaje mi się że tak. Tak więc gdzie , kiedy, kto? Chętnie bym spotkał kogoś z takimi problemami jak ja, bo jak do tej pory zawsze myślałem że jestem sam.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hei :)

 

Są spotkania ludzi z różnymi problemami a nie tylko jednym konkretnym. Spotykamy się co jakiś czas, więc najlepiej jak będziesz śledził temat na bieżąco. Na razie jeszcze spotkanie nie ustalone. Na górze stronki masz 'śledź temat'. to dobra opcja, która pozwala na dostawanie maial jak ktoś tu napisze i wtedy od razu wiesz, że się coś dzieje.

pozdrawiam

Anja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jak do tej pory zawsze myślałem że jestem sam.

To bardzo się myliłeś, są nas tysiące ;) niestety.

Nikomu tego nie życzę, lecz nie ukrywam że bardzo mnie ta wiadomość cieszy. Miło będzie w końcu kogoś takiego spotkać i z nim porozmawiać.

Czekam na spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże... Anja, jaki ja miałem sen dzisiejszej nocy przed 00:00. Aż się obudziłem, śniłaś mi się, ale lepiej już nic nie napisze zeby nikogo tu nie straszyć :( Brrrr..... Akcja działa się w Zakopanym, a dokłądniej w Tatrach naszych Polskich. Brrrr...... dobra, już wszystko zapomniałem, a sio!!!! chce to wyrzucić z głowy. Pozdrawiam wszystkich i zapraszam na spotkanie!!!!! Zapewne 14 listopada. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem, że będzie to długi weekend i może nie być co ze sobą zrobić, więc spotkanie było by jak najbardziej wskazane :D . A może nie 14 tylko 11 na jakiejś imprezie z okazji święta niepodległości 8) ?

 

[Dodane po edycji:]

 

Chyba jednak 11 będę zajęty, ale za 14 jestem jak najbardziej :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×