Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

To z miłą chęcią ZAPRASZAMY Cię. Widzisz wszystko wskazuje zebyś wpadła. :) Stare Miasto to fajny pomysł i masz niedaleko. :)

A więc z miarę przypomnienia najbliższe spotkanie:

 

15 grudnia (środa), godz. 18:00, pizza hut (przy wejściu albo w środku, mam nadzieje ze jakos sie tam znajdziemy, oby nie bylo duzego mrozu) na Starym Mieście (niedaleko Zamku Królewskiego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh - jakoś się chyba sami rozpoznamy - takie przerażone oczy pochowane po kątach. Albo wręcz przeciwnie - udający totalnie wyluzowanych ludzi. I to perfekcyjnie.

Kurcze - fajnie np. swój telefon komuś dać i od kogoś wziąć.

 

Widzę, że ze starej paczki spotkaniowej nikogo nie będzie więc czym prędzej to zrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na to, że się spotkamy :) Mam propozycję: niech każdy weźmie ze sobą jedną pocztówkę świąteczną z wypisanymi życzeniami dla jednej nieokreślonej osoby. Może być kupiona albo wykonana własnoręcznie. Potem je zbierzemy i każdy wylosuje jedną dla siebie. Oczywiście, jeśli ktoś swoją, to się wymieni. I w ten sposób każdy dostanie życzenia - niespodziankę. Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C©złowiek, widzę że mnie pominąłeś mimo że pisałam wcześniej że będę, halo :papa: jestem tu!

 

[Dodane po edycji:]

 

Panna_Modliszka, umawiamy się 15-go czyli we środę ok. 18 na Starówce, pozostałe szczegóły do ustalenia, zapraszamy ciebie jak i każdego kto ten wątek będzie czytał ;) każdy przynosi jedną pocztówkę z napisanymi życzeniami, jak zaproponowała refren! Będziemy je potem losować, tak że każdy dostanie od kogoś życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to zrobmy liste kto sie deklaruje :) (żeby wiedziec ile pocztowek trzeba kupić... zeby nie bylo ze bedzie za duzo albo za malo...)...

 

Refren,

Scroll,

Namiestnik,

Agnieszka_1988,

Robanix,

Cczłowiek.

 

No no no, troche nas bedzie...! :D

 

Czy z kobiet to będziemy tylko ja i Polakita? :mrgreen:

Modliszko wpadaj zasilić babskie szeregi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×