Skocz do zawartości
Nerwica.com

ESCITALOPRAM(Aciprex, ApoExcitaxin ORO, Betesda, Depralin, Depralin ODT, Elicea, Elicea Q-Tab, Escipram, Escitalopram Actavis/ Aurovitas/ Bluefish/ Genoptim, Escitil, Lexapro, Mozarin, Mozarin Swift, Nexpram, Oroes, Pralex, Pramatis, Symescital)


Martka

Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy escitalopram pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      242
    • Nie
      118
    • Zaszkodził
      56


Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa zajebie się! Nie mogę wytrzymać już swojego życia, tego świata pierdolonego, najchętniej bym się rozpadł na kawałki, nie istniał, nie chce mi się żyć, z trudem się powstrzymuje żeby się nie odjebać! Ratunku! Czuje jak mi rozsadza czachę! To przez te pierdolone leki kurwa które chuj dają!!!

 

[Dodane po edycji:]

 

Leki gówno dają!!! Tylko pierdolca w bani robią większego! Odstawiam ten syf - to Lexapro bo nie wyrabiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę wydłubać sobie oczy! Rozpiżdzić głowę. Podciąć sobie żyły! Po prostu - zrobić sobie krzywdę. Mam mega derealizację, wszystko wkur***, drażni, przeszłość, moje życie, to jaki jestem. Wczoraj była u mnie laska, mieliśmy się kochać, oczywiście miałem problem ze wzwodem jak po tych gównach bywa! Muszę udawać zawsze że wszystko ok itd przed znajomymi, tylko niektórzy wiedzą jaką kosiarę mam w bani :( Jutro wizyta u mojej pani doktor a w przyszłym tygodniu u twojego lekarza. O ile dożyję... bo każdy dzień jest jak jakaś jebana walka o ogień!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/cenzura/ zajebie się! Nie mogę wytrzymać już swojego życia, tego świata /cenzura/, najchętniej bym się rozpadł na kawałki, nie istniał, nie chce mi się żyć, z trudem się powstrzymuje żeby się nie odjebać! Ratunku! Czuje jak mi rozsadza czachę! To przez te /cenzura/ leki /cenzura/ które /cenzura/ dają!!!

 

[Dodane po edycji:]

 

Leki gówno dają!!! Tylko /cenzura/ w bani robią większego! Odstawiam ten syf - to Lexapro bo nie wyrabiam!

 

rozumiem cie w pełni.

i ty jeszcze jestes w stanie pracowac, heh.

ja to siedze w stagnacji przy takim stanie.

tak, leki gowno daja, w nie jakos nie wierze, nie uwierze ze

sa w stanie zmienic paranoidalny system myslenia czlowieka, moga

jedynie go lekko otepic i nic wiecej, wieszkosc lekow to typowe oglupiacze.

niechec do zycia, anhedonia, abulia, natrectwa (to ze ktos zuje gume i zapierd.la

rzuchwą jak poje..any, czy gryzie coś, lub chrupie) - to mnie doprowadza do wrzenia!

nie moge tego zniesc, na to nie ma lekow, bo mam to juz wiele lat, jedyne wyjscie

to eutanazja.

ci co choruja rok, dwa albo cos kolo tego - to jest nic w porowaniu do mnie, kiedy

ja zawsze byłem porabany i mialem chore akcje i odchyly, do tego niedojrzalosc,

kaleka zyciowa, wykolejeniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaqzax

 

Chu** tam pier(*)()) - eutanazja. Sam możesz z tego wyjść - ja wiem że to brzmi głupio ale ja CHCĘ Z TEGO WYJŚĆ pomimo tego że NIE CHCE MI SIĘ ŻYĆ to chce wrócić do normalności. Ale w pełni Cię rozumiem - z naszych rozmów z gg wynika że jesteś wartościowym gościem. NAPRAWDĘ tak uważam i żadna tam eutanazja nie wchodzi w grę w twoim przypadku ;) I nawet tak nie myśl.

 

[Dodane po edycji:]

 

Dziś wizyta! Trzymajcie kciuki kochani!!! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedziemy mocno trzymac,mozesz byc pewien!

Zdaj relacje koniecznie ,jak bylo.

No widzisz Matt FX,wazne,ze jest choc troche lepiej,choc nie wiadomo tak naprawde czy to z braku lexapro,czy czegos innego

Nie daj sobie wsisnac juz escitalopramu,w razie lekarz by sie upieral,to go olej i juz wiecej nie bierz i poczekaj bez lekow do wizyty,26.08.

Powodzenia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to że dziś nie brałem Lexapro bo do wczoraj mi się opakowanie skończyło. I wiecie co? Jest jakby lepiej troszeczkę także nie wiem od czego to zależy.... :roll:

 

efekt placebo, troche przypadek, lexapro dlugo jest w ogranizmie, wiec nie sadze bys cos poczul z tym ze nie wziales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiększyła mi dawkę do 15mg :o zobaczymy może zaskoooczy

 

[Dodane po edycji:]

 

Pogadaliśmy długo naprawdę ok 50 min. Po prostu mam teraz ciężki okres i to niekoniecznie wina leku, ale podniosła dawkę bo skoro się tłukę z tymi myślami 24h to długo nie musiałem jej przekonywać do tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matt FX ale idziesz na ta konsultacje do lekarza Shadowmere ? Mam nadzieje i zycze ,zeby esci. zaskoczyl,ale szczerze mowiac,sorrki,ze to pisze,ale jest mala szansa,zeby zadzialal( to tylko moja opinia),nie chce Cie dolowac,przepraszam.

Myslalam,ze zwiekszyles juz wczesniej do 15,jak radzil Zenonek,no ale problem bylby w tym skad mialbys wziac wtedy recepty,chyba,ze od rodzinnego,ale to juz niewazne,oby lexapro sie rozkrecilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką nadzieję - poza tym moja koleżanka dopiero się dobrze poczuła po 20mg tego leku... Nie chce się tu nikim sugerować ale wiecie może zaskoczyć. Rzeczywiście mam teraz i miałem kilka stresujących dni ale mam nadzieję jak to minie wszystko przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matt FX,

 

A czemu nie bierzesz Pernazyny - to kluczowy lek na takie stany jakie masz wlasnie Ty.

 

W moim przypadku 75-100 mg Pernazyny zdzialalo cuda- wyciszenie, ukojenie, zanik negatywnych mysli i teraz jest git nawet jak nie biore juz z 3 tygodnie...

 

 

Ps Lekarz Hani jest naprawde kompetentny , wedlug mnie musisz z nim dokladnie pogadac, ze przez ponad 3 miechy Lexapro gowno Ci pomogl - wedlug mnie ten lek pogorszyl Twoj stan - tak jest czasami i powinienes brac cos innego raczej + na pewno cos wycisszajacego jak Pernazyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pernazinum też bym chciał jako dodatek do esci dałby radę pewnie :(

 

[Dodane po edycji:]

 

Dziś drugi dzień na 15mg. Jakieś lęki i kurka natręctwa jakby się zwiększyły (to pieprzone patrzenie na szczegóły świata). Albo to już sobie wkręcam bo większa dawka leku i boję się że mnie pokręci bardziej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jest tak,że z niewiadomych przyczyn lekarze są przekonani o omnipotencji jakiejs substancji.Tak bylo u mojego szpitalnego psychiatry,ktory upieral sie,że citalopram pomaga wszystkim i zawsze,że jest idealny dla mnie i co najwyżej możemy zwiększac dawkę.Kiedy usilowalam mu wytlumaczyc,że nic a nic mi nie pomaga slyszalam,że zmyslam albo,że za dużo oczekuje.i tak zmarnowalam na tym leku chyba 2 czy 3 miesiące.brr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :smile: Mam do was pytanie.Jak powinna następować poprawa przy lekach?Chodzi mi o to czy czujecie się od razu lepiej,czy poprawa następuje stopniowo?Kilka dni do kitu i kilka dobrych?Nie mam pojęcia jak to powinno być.U mnie pare dni było dobrze ale dzisiaj niestety do kitu.Ja juz nie wiem jak to ma być.Tabletki biore niecałe 2 miesiące.Pozdrawiam wszystkich :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×