Skocz do zawartości
Nerwica.com

hyperwentylacja


Gość Angelika

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie 2 godziny temu bylo u mnie pogotowie cis 160/90, puls 100 w chwili kiedy byli na miejscu,myslalam ze zemdleje nie czulam w ogole rak myslalam ze to juz koniec , nie wytrzymam mam oddychac do torebki i sie uspokoic ale jak? :shock:

 

help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczylam sie jakies 2 lata temu Zoloftem i wszystko bylo ok,to prawda teraz mam mnostwo stresu byc moze dlatego nastapil nawrot choroby :cry: w poniedzialek mam zamiar wybrac sie do mojej psychiatry zobacze jak to bedzie na razie sie uspokoilam.to bylo okropnie dzisiaj :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angelika,

 

 

Nic nie piszesz o terapii. Leki to nie wszystko. One nie usuną problemu.....tylko właśnie zatra, schowają objawy choroby. A przyczyną są nasze wewnętrzne konflikty, które musimy naprawic, uporać sie z nimi. To nie dziwne,że po dwóch latach choroba wróciła.

Zapisz się na terapię. Dojdziesz do sedna sprawy, dowiesz się co tak naprawdę powoduje Twoje objawy chorobowe-w tym przypadku lęk. Jeśli będziesz zazywała tylko leki to nc dobrego z tego nie wyjdzie.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge wytlumaczyc sama mojego uczucia wewnetrznego strachu,po prostu czuje zagrozenie wewnatrz mnie i nie moge go opanowac :(

najgorsze jet to ze mieszkam za granica i nie mam tutaj za wielu znajomych z ktorymi bym mogla o moich problemach porozmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×