Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasz prezydent nie żyje !


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

magdalenabmw za tydzien Ci przejdzie,za miesiac bedzie to tylko historyczny epizod a za dwa lata ...bedzie koniec swiata

 

wovacuum chwała Ci za to

no macie, prorok się znalazł!

weź wyjdź i wróć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farrokh Bulsara- to moja sprawa kiedy mi przejdzie.

 

 

Obsługa lotniska radziła ekipie samolotu aby nie lądowali bo są złe warunki, że przed chwilą odwołali inny samolot, i aby wylądowali w Mińsku. Obsługa samolotu zdecydowała się jednak lądować - kiedy już byli na pasie koła nie dotykały pasa (czy jakoś tak), pilot chciał poderwać samolot, ale był zbyt nisko i samolot zaliczył przechył, następnie zahaczył skrzydłem o drzewa, nastąpił głuchy stuk i płomień strzelił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo iż mam poglądy skrajnie inne niż Pis to jest mi szkoda tych ludzi, ich rodzin i bliskich. wkurzają mnie polityczne dywagacje wyssane z palca jakoby to byl spisek PO. ludzie ogarnijcie sie nie czas i miejsce na takie bzdury. jedyne co mozemy robic to modlic sie za nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największa tragedia od wielu wielu lat. Ogromna strata dla Polski i naszego narodu - niepowetowana.

 

Pierwsza myśl jaką miałem to - drugi GIBRALTAR

 

Drugi KATYŃ - współczesny. 70 lat temu rosjanie zabili nam inteligencje

A teraz w Katyniu ginie polska inteligencja

 

Chwała poległym

 

[Dodane po edycji:]

 

Owszem jest to tragedia dla rodzin zabitych ,lecz nie wierze ze był to kaprys matki natury ,to była koronkowa robota polskich SS... nie zdziwiłbym sie gdyby okazało sie (co rzecz jasna nienastapi,rzeczywistej prawdy o przyczynach tej tragedii sie zapewne nie dowiemy) ze inicjatorami tej tragedii sa liderzy PO z Tuskiem na czele

 

 

ZGADZAM SIĘ - ktoś ze sceny POlitycznej na pewno zyska.

Putin KGBowiec nie musi się tłumaczyć z morderstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi KATYŃ - współczesny. 70 lat temu rosjanie zabili nam inteligencje

A teraz w Katyniu ginie polska inteligencja

 

O tym samym pomyślałam. :(

 

To wielka tragedia dla rodzin i wszystkich bliskich osób, które zginęły w tym samolocie, ale także dla całej Polski. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć, jakby to był jakiś zły sen, niestety to rzeczywistość. :cry: [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może skończcie o Putinie, KGB i SS w tym temacie, bo to nawet nie wypada...

swoje dalekoidące wnioski umieszczajcie gdzie indziej najlepiej. to, co robicie jest po prostu niesmaczne.

 

 

---

myślę, że dzisiaj cała Polska i świat są w szoku. coś takiego nie zdarza sie na codzień...

mnie osobiście dotyka w mniejszym lub większym stopniu każda tragedia, dlatego staram się nie oglądać żadnych wiadomości.

 

i niestety już taka jest mentalność ludzi, że tylko w obliczu tragedii się jednoczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się to jakoś tak też z Grenoble skojarzyło... Może dlatego, że zginęła tam moja katechetka, ksiądz.. że to byli ludzie z mojej rodzimej parafii, ludzie których znałam od dziecka...

 

Smutne to wszystko. Ironia losu... 70 lat temu, co do dnia, tamte przeklęte miejsce zabrało nam całą elitę i inteligencję Państwa, i teraz to samo... Historia lubi się powtarzać.

 

W ogóle ten kwiecień jest pechowy dla Polaków... Katyń 70lat temu, śmierć Papieża 5 lat temu, Kamień Pomorski rok temu (byłam tam dzień po tragedii, mam masę zdjęć...koszmar), teraz ten wypadek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwała i hołd bohaterom którzy zgineli za wolną polskę 70 lat temu

I chwała naszej dumie narodowej którzy zgineli w dniu dzisiejszym w tajemniczych okolicznosciach głosząc również idee wolnej POLSKI i naszego ukochanego narodu.

 

Prorponuję minutę ciszy na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie.

 

Mój pradziad zginął na nieludzkiej rosyjskiej ziemi.

Ojciec walczył w solidarności

 

I dogłębnie i bardzo poważnie wyczywam tą sutuację i wszechogarniający smutek

Jak to usłyszałem w Polskiej Telewizji - ludzie nie wierzą w przypadki

 

Jadę zapalić świeczkę na Krakowskim Przedmiściu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia terytorium ,no a skoro w przypadki nie wierze to intuicja mi podpowiada ze jest to ukartowana robota okreslonych kół ,moze sie myle ale ufam swoim przypuszczeniom... współczuje rodzinom ofiar ,gardze tymi co za tą tragedia stoja (jesli takowi wogóle byli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylu ludzi, jestem w szoku. Nie mogę uwierzyć w to, że tylu ważnych ludzi, w tym głowa państwa mogło zginąć w takim głupim wypadku, w spisek nie wierzę, bo w tych okolicznościach Rosjanom ten wypadek jest bardzo nie na rękę.

Nie popierałem polityki pana Kaczyńskiego, ale przykro mi z powodu tych wydarzeń. Dziwnie się czuję w związku z tą sytuacją. Byli i nie ma ich, kiedy ginie ktoś nieznany nie czuje się tego aż tak bardzo, gdy ginie ktoś bliski, lub na wysokim stanowisku to uderza to dużo mocniej, wszystko jest takie ulotne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mi ludzi dobrej woli którzy zgineli w tym tragicznym zdarzeniu.... do mnie zwykle z opóźnieniem dociera ogrom tragedii jakie sie wydarzaja,tak bedzie pewnie i tym razem..na poczatku jest szok tak silny ze wrecz to bagatelizuje ,to chyba taki mój kamuflaż który ma nie wiem dlaczego przykrywac moja wrazliwosc na krzywde ludzka... zawsze byłem wrazliwy,czasem wrecz nadwrazliwy , udaje gruboskórnego niewrazliwca ale w srodku sie gotuje z zalu i współczucia czasem piszac nie zawsze to co mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie rozumiem po co, ale jutro część sklepów będzie pozamykana:

 

Informację o zamknięciu sklepów przekazała Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, zrzeszająca największe sieci handlowe.

Według jej zapowiedzi zamknięte będą sklepy należące do następujących sieci handlowych:

 

* Auchan,

* Carrefour,

* E.Leclerc,

* Biedronka (JMD Polska ),

* Kaufland,

* Lidl,

* Real, Makro Cash&Carry, Media Markt, Saturn (Metro Group),

* Pepco,

* Schiever,

* Selgros Cash&Carry,

* Tesco,

* Żabka Polska

 

edit:

 

http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,7754760,Wszystkie_centra_handlowe_beda_w_niedziele_zamkniete.html

 

podejrzewam że wszędzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×