Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spis naszych dolegliwości


milano3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Chciałbym, aby w tym temacie wypowiadali się wszyscy użytkownicy tego forum. Każdy w tym miejscu przedstawi swoją przypadłość chorobę. Myślę, że taki temat będzie pomocny, bo mimo wszystko wielu z nas nie wie na co cierpią inni użytkownicy tego forum. Jeżeli każdy napisze krótko o swoim rozpoznaniu (bądź podejrzeniu), to będzie nam wszystkim łatwiej, udzielać takiej osobie rad dot. tej dolegliwości.

Mam nadzieje że wyrazicie aprobatę co do tej propozycji.

 

Więc ja zaczne :

 

F41.2 - Nerwica depresyjno - lękowa

F32.1 - Epizod depresyjny - umiarkowany

F60.6 - Osobowość lękliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w lekkim szoku. swoimi dolegliwościami to się chwalą emeryci w miejskich autobusach. nie jestem przekonana czy to komuś mogłoby pomóc. zresztą chyba większość użytkowników pisało już o swoich dolegliwościach w kilku tematach, nie wiem czy to dobry pomysł tworzyć taką ścianę płaczu.

 

ja nawet nie wiem jakie numerki mają moje dolegliwości i mnie to nie interesuje. ja chcę być zdrowa! :D

 

no, ale może komuś to się spodoba. pozdrawiam milano, nic nie mam do Ciebie osobiście, ale ten pomysł nie do końca mnie przekonuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

soulfly89

Nie chodzi mi o to żeby się chwalić swoimi dolegliwościami.

Miałem raczej na myśli to, że kiedy np. nie wiemy z czym boryka się dany użytkownik, a potrzebuje pomocy, to moglibyśmy spojrzeć do tego tematu i mielibyśmy czarno na białym. A numerki to dopisałem tak dla ścisłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3

 

Każdy z nas pisał w jakimś poście o swoich dolegliwościach, więc jeśli komuś zależy ,żeby się do tego dogrzebać, to może odnaleźć. Nie wiem czy byłoby to ułatwienie, gdyby to się tu znalazło. Najprościej by było jakbysmy przy każdym poście pisali: cześć jestem Wiola i jestem lękowcem, ale to się chyba nie przyjmie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądźcie tacy sztywni, najwazniejsze to sie posmiac z siebie ;) Ja z siebie tez czesto sie smieje i nikomu nie zabraniam. Poza tym, jak juz zauwazono wyzej, choróbskami chwala sie emeryci. Co komu da, ze napisze tu jakies kody? Poza tym po co wątek, w ktorym maja znalezc sie jakies liczby i cyferki? Kto to bedzie studiowal? Po co? Zanim komus odpowie w innym watku, to niby ma tu najpierw sprawdzic? Poza tym nie kazdy chce cudzych rad, mnie one niepotrzebne ;) Pozdrawiam wszystkich i wiecej humoru zycze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×