Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica natrectw - piłka nozna


nieznany05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od zawsze zapowiadałem sie jako dobry zawodnik w piłce noznej wiec zostałem zapisany do klubu piłkarskiego. Obecnie trenuje w nim 3,5 roku i dobrze gram. Jednak ostatnio zauwazylem ze nerwica natrectw uniemozliwia mi prawidłowe uprawianie sportu. I jak myslicie mozna z tą cholerną chorobą uprawiac sport? Bo juz wszystko przegrałem a czuje ze przechodzi to rowniez na sport... Nie wiem co tu mowic, ale chodzi o to ze nie jest tak jak dawniej tylko teraz w przeciwienstwie do przeszłosci z nerwica natrectw mi sie bardzo źle gra. Chciałbym byc kiedys prawdziwym pilkarzem jak myslicie moge byc i jak normalnie funkcjonowac z nerwica podczas meczów treningow itd.? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chodzi mi o to. No nie wiem jak to okreslic. Ogolnie taki bałagan mysli, podan, strzałow itd. Mowie nie wiem jak to opisac. Bardzo mi to przeszkadza... Nie wiem jak to bedzie to mnie wykańcza we wszystkim :( Niedługo pewnie zostane żulem wykonczonym przez narwice bez szkoly bez niczego. Niestety taka jest prawda ;( Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×