Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie wiem czy to nerwica...


blackk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem... Kiedyś źle mi się powodziły relacje z osobami z mojej klasy w tamten dzień poczułem się zbyt pewnie gadałem sobie "mam gdzieś ich wszystkich" miałem wrażenie że sobie dam sam rade i nie potrzebuje więcej przyjaciół po za kilkoma którymi mogę zaufać. Następnego dnia wstałem, ubrałem się i szedłem do szkoły miałem bardzo mocne poczucie swojej wartości, czułem się tak jak przysłowiowy "cwaniak"... Poszedłem do szkoły siadłem pod klasą i się tak rozglądałem w lewą i prawą stronę nagle się tak dziwnie poczułem i taki lekki lęk tak się zacząłem bać nie wiadomo czego przez chwilę, opanowałem to jakoś zadzwonił dzwonek, poszedłem przed szkołę i zapaliłem papierosa i jakoś rozluźniłem się, poszedłem na W-F nie ćwiczyłem siedziałem i myślałem czemu się tak stało... Po lekcjach poszedłem do domu i było wszystko ok przez resztę dnia nie myślałem o tym nawet.

Tydzień później położyłem się do łóżka wieczorem żeby zasnąć, zacząłem myśleć o swoim ojcu który już nie żyje i przypominałem sobie jakie sny opowiadała mi siostra z nim związane(straszne) i po jakiś 5 minutach myślenia nad tym, poczułem taki napad strachu gorszy niż 1 raz i zacząłem sobie wmawiać tego nie ma czego ja się w ogóle boję?? I do dzisiaj dzień nie daje mi spokoju te przeżycie, a taki napad lęku miałem chyba 4-5 razy do tej pory nie wiem co jest wgrane... Dodam jeszcze że przez całe życie nic mi się tak naprawdę nie powodziło, ani razu nie miałem dziewczyny, kiedy chcę zażartować w towarzystwie czy coś to gadają "ale żeś dosrał stare...", zazwyczaj pesymistycznie podchodzę to pewnych spraw i z góry już zakładam że to się nie uda. Myślę że będziecie wyrozumiali co do mojego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×